|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Рингераја дружење во Битола

Редакција Рингераја, 16.1.2011
Рингераја поврзува, Рингераја зближува

image
/91


 

Tereza:

Дружбата супер помина, одлично беше,а слики  ќе стават Мартинс мам и Битолчанка,па ќе видите каква беше атмосферата. Нареден пат чекаме уште Битолчанки и други рр-ки.

 

Bitolcanka:

Како сте девојки? Еве сега се вклучувам. Чекав брат ми да ги префрли сликите на компјутер, па ќе ги поставам да ги видите. Инаку супер си поминавме. Сите од некаде се најдовме. Со Twins комшивки сме - на наше големо изненадување, а и Martins mom е во близина. Со Тереза се знаеме 10-тина години, таа ни е малку подалеку - на другиот крај од градот.

 

Палешка:

Супер сте! Насмеани, ведри, расположени..се гледа дека убаво сте си поминале
Другиот пат заедно со прилепчанки.

 

Julie:

Супер дружба се гледа на сликите. Навистина ми е драго, уште многу дружби да имаме и во Битола и во цела Македонија... Само кажете ми сега искрено дали продолживте понекоја дискусија од форумите и на дружбата и искрено, најискрено дали помисливте на нас останатите Рингераја корисници?

 

Bitolcanka:

Јуле поразговаравме малку за постпородилната депресија. Инаку секако дека помисливме на вас. Оговаравме некои (нека остане наша тајна кои). Ќе има пак ваква дружба, но помасовно. Малку бевме како за првпат, но прекрасно си поминавме - навистина времето многу брзо помина, не сетивме...

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Дружбата Мама`с - Рингераја помина одлично!
Имавме магична дружба со децата од здружението Во Мојот Свет, деца кои имаат аутизам.Ни подарија незаборавни моменти, а ...
3
Рингераја во списанието "Досие сино"
Здружението за третман на лица со Аутизам, АДХД и Аспергеров синдром “Во мојот свет” го издадоа вториот број на првото с...
3
Рингераја доби Национална награда за ООП
Координативното тело за општествена одговорност на претпријатијата (ООП) денес, 26 октомври 2011 година, на 10 претприја...
3
Рингераја - приказна за нашето семејство!
Рингераја е повеќе од медиум, Рингераја е пријател, Рингераја е советник, Рингераја е рамо за плачење, Рингераја е помош...
2
Анкета

Сезони.
Admin

Во која сезона е родено вашето дете?