|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Патот до дете...

Автор: Анонимен автор | 3.2.2016
image

Исповед на една жена, која со години се обидува да стане мајка...

Патот до дете...

Автор: Анонимен автор | 26.1.2016
image

Исповед на една жена, која со години се обидува да стане мајка...

image

Никогаш нема да ти простам, за начинот на кој ми се претстави и бидејќи не ме остави да се облечам, пред да ми кажеш дека никогаш нема да станам мајка...

Четирите близначки на Гарднер конечно дома!

Автор: Редакција Рингераја | 4.3.2015
image

После 8-годишна борба за зачнување, парот Гарднер од Јута ја прослави првата ноќ со своите 4 девојчиња близначки дома. Погледнете ги фотографиите

Баба ми, 61 година, беше мојата сурогат мајка!

Автор: Редакција Рингераја | 25.2.2015
image

Мажот запознава жена. Се сакаат. Потоа доаѓа и бебе. Тоа е толку едноставно. Или не е? Оваа седмица Yahoo Parenting објавува неверојатни стории за уникатниот начин на формирање на семејство. Ви претставуваме една

donatela: Ве молам помогнете ми!

Автор: Редакција Рингераја | 14.4.2014
image

Би сакала со некого да ја споделам мојата тажна приказна во обид да добиеме второ дете

Посвоиле тројка, па добиле близнаци

Автор: Редакција Рингераја | 27.2.2014
image

Двојка од Оклахома добила пет деца во рок од девет месеци. Откако посвоиле тројка, мајката забременила со близнаци

Селин Диoн: Мојата борба да станам мајка

Автор: Редакција Рингераја | 13.11.2013
image

Селин Дион (45) која со сопругот Рене Анџелил (71) има тројца синови, во интервју за Daily mail откри како се одвивала нејзината борба за да се оствари во улогата на мајка и колку сака да добие ќерка

Чезнеам по бебенце во моите прегратки...

Автор: Редакција Рингераја | 30.10.2013
image

Вистински приказни од забременување - БожјиДар

Во исчекување на една мала душа

Автор: Kolachence | 14.12.2012
image

Вистински приказни од забременување - Kolachence

СТРАНА 2 ОД 4


Анкета

Доење.
пеперутка16

Колку долго доеше?