|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Дали Џиџи Хадид тајно се породи?!

Редакција Рингераја, 19.9.2020
Таткото на манекенката Џиџи Хадид, познат инвеститор во недвижнини Мохамед Хадид, на својот Инстаграм профил објави рачно напишано писмо до бебето, поттикнувајќи ги гласините дека неговата ќерка, славниот супермодел го родила своето прво дете

image
/11


„Драго мое внуче,тоа сум јас, а моето срце не може да ја сфати среќата што ја чувствувам. Ти посакувам сонце и месечина, ти посакувам најубав живот и да знаеш дека дедо е секогаш тука, затоа што јас ќе сторам сè, ама баш с? за тебе, љубов моја. Кога слушнав дека ни пристигнуваш, се насмеав и избришав солза. Јас пуштив солзата затоа што веднаш знаев дека моето срце ќе ти припаѓа тебе“, напиша Мохамед Хадид и под фотографијата на писмото и испрати порака на својата ќерка Џиџи:’ Во името на Бога, скромен сакам да ти кажам дека те сакам и дека сум горд на тебе“.

Шпекулациите на обожавателите дека Џиџи Хадид и нејзиното момче, пејачот Зејн Малик станаа родители започнаа уште овој вторник кога нејзината помлада сестра Бела Хадид објави фотографија од нив две на својот Инстаграм профил. На истата Џиџи позира во долг фустан, истакнувајќи го трудничкиот стомак со рацете, додека Бела ги има фармерките спуштени на колковите и маичката нагоре, па го истакнува и стомакот. Таа исто така напиша:

„11. Јуни 2020 година. Две бебиња, освен што моето е од хамбургер, а она на Џиџи од Зејн. Те сакам неописливо и не можам да престанам да плачам“.

Дека 25-годишната манекенка е бремена беше откриено во април, а набргу потоа нејзината мајка Јоланда потврди дека терминот за породување ? е во септември. Ниту Џиџи Хадид ниту Зејн Малик сеуште не ја споделија среќната вест, ниту потврдија дека бебето пристигнало, но судејќи по фактот дека со месеци ја криеле бременоста од сите, никој не би бил изненаден дури во следниот период да откријат сè.

1

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

На што треба да внимаваат трудниците на море?
До кој месец од бременоста е дозволено да се плива во морето, како да се справите со летната жештина, какво однесување н...
13
Што треба да знаете за вагиналното породув...
Имајте доверба во вашето тело...тоа знае што прави
10
Трудници, нека не Ве нервира ова!
Бременоста има безброј убави страни и моменти, но нешто сигурно ќе Ве нервира. Во прилог се неколку ситуации, кои ги изл...
7
10 најневеројатни фотографии од породување!
Бременост, породување, раѓање. Се е толку неверојатно неуредно и убаво во исто време. Честопати нема зборови со кои може...
6
Анкета

/
Jana9

Koga odite na zimuvanje sto poveke preferirate ?

Skijanje (0%)

Snoubord (50%)

Sankanje (50%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!