|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Колку време се обидувате да забремените?  
[Страница: 2 3 4 ... 31 32 33 ]
811 Sanja 128531 3.8., 16.34
emaaaa
Предупредуваме: Знаци на бременост II  
[Страница: 2 3 4 ... 13 14 15 ]
356 LoveableMe RR 46484 7.4., 17.24
kapina
Предупредуваме: Знаци на бременост  
[Страница: 2 3 4 ... 98 99 100 ]
2475 Lady 429390 3.4., 12.41
Melanija RR
Предупредуваме: Процес на зачнување   21 Idna mamica 12487 3.3., 13.31
katufce
 
Второ дете - кога е вистинското време?  
[Страница: 2 3 4 ... 19 20 21 ]
505 Еца 54454 8.8., 01.50
emaaaa
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

prdvreme rodeni deca
LIUBICAdali se po bistri (21%)

ke kasnat vo se so razvojot (9%)

normalni kako i drugite deca (69%)


Број на сите гласови: 95

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!