|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

ВИДЕА

Во живо: Принцезата почна да се породува!

Автор: Редакција Рингераја | 22.7.2013
image

Следете ги настаните во живо!

УРЕДНИЧКИ ИЗБОР

Зошто децата ја сакаат Кејт Мидлтон?

Автор: Редакција Рингераја | 30.3.2012
image

Сака зајачиња, кучиња и мачки, мириса на малини, убаво црта, има прекрасна насмевка...Таа припаѓа на кралското семејство помалку од година дена и за тоа кратко време успеа да ги освои срцата на најмалите и да го заработи прекарот Принцеза на децата

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Сезони.
Admin

Во која сезона е родено вашето дете?