|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

МАМИНО КАТЧЕ

Како изгледа туширањето кога имате бебе?

Автор: Редакција Рингераја | 21.6.2019
image

Во оваа комична ситуација се нашла секоја мајка, неколку пати

image

Пролетта е убава, но ги носи здодевните пролетни алергии

image

Имате ли проблеми со спиењето? Неможете брзо да заспиете? Ние ви препорачуваме 10 начини како до побрз сон

ПОВОЛНОСТИ

Glogg -неодолив гел за туширање

Автор: Lush Cosmetics Macedonia | 12.11.2011
image

Lush интерпретација на Шведската традиција на варено вино

ПОВОЛНОСТИ

You Snap The Whip Путери за туширање

Автор: Lush Cosmetics Macedonia | 29.8.2011
image

Производите на Lush, освен корисното дејство кое го имаат врз Вашата кожа, Ви помагаат да се опуштите со пријатна и неодолива миризба која самите природни состојки ја овозможуваат.

ПОВОЛНОСТИ

Dirty - гел за туширање на LUSH

Автор: Lush Cosmetics Macedonia | 22.6.2011
image

Туширањето со овој гел ќе ви даде чувсто и свежина како да се капете во планинско езеро.

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Help please!!!!
Rotkaepchen

Има преубави имиња, но ние никако да се одлучиме. Го намаливме изборот на овие 4, па ако сакате гласајте.

Ања (39%)

Дарија (26%)

Дора (19%)

Исидора (16%)


Број на сите гласови: 394

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!