|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

ПРАЗНИЧНО РАСПОЛОЖЕНИЕ

Среќна Нова 2019 година!

Автор: Редакција Рингераја | 27.12.2018
image

Ниту еден ден од годината не вплетува во нашите мисли толку многу желби за нови почетоци и успеси, за позитивни промени и благодет, за здравје и среќа, како 1 јануари

ПРАЗНИЧНО РАСПОЛОЖЕНИЕ

Среќна Нова 2018 година!

Автор: Редакција Рингераја | 28.12.2017
image

Новата Година е вистинско време да истражувате нови хоризонти, да остварувате нови соништа, да ја откриете силата и вербата во себе, да се радувате на малите нешта и да се подготвите за нови предизвици. МНОГУ СРЕЌА ВО НОВАТА 2018 ГОДИНА!

ПРАЗНИЧНО РАСПОЛОЖЕНИЕ

СРЕЌНА НОВА 2017 ГОДИНА !!!

Автор: Редакција Рингераја | 31.12.2016
image

Имајте среќна и успешна Нова година, драги наши корисници!

image

Ако навистина планирате да го изгубите вишокот килограми, тогаш задолжително прочитајте ја оваа статија пред да ве стигне каење заради празничното прејадување

image

Велигденските празници се едни од најголемите христијански празнувања.Секое семејство со голема радост ги пречекува и празнува, проследени со обичаи кои симболизираат среќа, здравје, заштита, плодност на човекот и негова благосостојба

image

Стигна декември, период на подарување и шопинг. Најверојатно веќе размислувате што да им подарите на најблиските, особено на младите кои со нетрпение очекуваат подароци, а притоа да не потрошите цело богатство. Можеби ќе Ви помогнат нашите совети.

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

koga se resivte za 2 dete
katerinceb

vtoro dete koga..

posle 1 godina (27%)

posle 2 godini (22%)

posle odreden period (51%)


Број на сите гласови: 49

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!