|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

ФОТОГРАФИИ

Фото: Кејт Мидлтон - бремена и елегантна

Автор: Редакција Рингераја | 20.3.2018
image

Бремената војвотка Кетрин елегантна во зелено палто за Денот на Св. Патрик

ДНЕВНИК НА ТРУДНИЦИ

Знаете дека сте бремена кога...

Автор: Редакција Рингераја | 12.4.2016
image

13. Додадовте зборови во вашиот вокабулар, кои вашите пријателки (кои не се бремени) не ги разбираат. Но кога зборувате со вашата свекрва, толку завлегувате во дискусија што веќе ви ги раскажала нејзините породилни приказни. Ако не бевте блиски претх

CELEBRITIES

Бијонсе бремена по втор пат?!

Автор: Редакција Рингераја | 13.9.2014
image

Во нивни стил е вестите за бременоста да ги објавуваат на сцена. Џеј Зи го промени текстот на песната и ја објави втората бременост на Бијонсе

CELEBRITIES

Кристина Агилера: Бремена и гола

Автор: Редакција Рингераја | 4.8.2014
image

Американската пејачка Кристина Агилера тргна по стапките на Деми Мур, која ја отвори вратата за фотографирање на познатите глумици - бремени и голи. Така и Кристина Агилера го покажа својот труднички стомак пред објективите

CELEBRITIES

Шакира е бремена со второ дете?

Автор: Редакција Рингераја | 28.7.2014
image

Пејачката Шакира и фудбалерот Жерард Пике го очекуваат своето второ дете

ФОТОГРАФИИ

Тамара Еклстон - бремена и потполно гола

Автор: Редакција Рингераја | 11.3.2014
image

Возбудена мајка: Тамара Еклстон ја објави својата гола фотографија вчера на Инстаграм со порака „Уште само една недела„

image

Пред да останам бремена некој ми рече - Не раѓај, бебето ќе го уништи твоето тело

ЗАНИМЛИВОСТИ

Живкица бремена по трет пат?!

Автор: Редакција Рингераја | 22.1.2014
image

Македонската радио и ТВ водителка, Живкица Каленикова е бремена по трет пат!

ФОТОГРАФИИ

Фото: Анабела со огромен стомак!

Автор: Редакција Рингераја | 16.4.2013
image

Пејачката Анабела Буква при посетата на својот пријател и музички соработник Мирко Гарвиќ, се фотографирала во комотен фустан. „Пристигна мојата дебела“, пишува под заедничката слика

НЕГА

Сакајте го Вашето бремено тело

Автор: Редакција Рингераја | 5.2.2013
image

Вашиот стомак е непобитен доказ дека сте бремена. Еве што може да очекувате од него во месеците кои доаѓаат

СТРАНА 1 ОД 3


Анкета

zboruvanje
izabelicka

koga vaset_o dete pocna da zboruva

1 godina (80%)

1,5 godini (0%)

2 godini (0%)

2,5 godini (20%)


Број на сите гласови: 5

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!