|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

ЗАНИМЛИВОСТИ

Сашко Коцев стана татко!

Автор: Редакција Рингераја | 8.10.2017
image

Актерот Сашко Коцев ја доби највозбудливата, но и најсериозна улога досега. Тој стана татко откако неговата сопруга Смиљања се породи со машко дете

АКТУЕЛНО

Фотографии: Златна Бубамара на популарноста

Автор: Редакција Рингераја | 20.2.2015
image

Универзалната сала повторно беше исполнета до последното место, а публиката уште еднаш имаше можност да ужива во добро смислените шеги на екипата на „Златна бубамара“

image

За сите што не ја гледаа Златна Бубамара на популарноста 2014 - комплетна снимка

image

Од пари се живее - не од воздух!“ беше слоганот на најпопуларната манифестација „Златна Бубамара на популарноста“, која се одржа синоќа во Универзална сала

image

Својата девојка Смиљана Бундевска официјално ја запроси на овогодинешната Бубамара, но вчера и официјално стапи во брак со неа

image

Уште еден урнебесен дел од Златна Буба Мара на популарноста

УРЕДНИЧКИ ИЗБОР

Сашко Коцев во епизодата "Женидба"

Автор: Редакција Рингераја | 1.3.2012
image

Според член 24 на законот за домување ти сега ќе ги измиеш садовите...како попче. Погледнете уште еден дел од Златна Буба Мара на популарноста

image

Водителот на “Златна Бубамара на популарноста“ ,Сашко Коцев, синоќа пред преполната Универзална сала ја побара раката на својата девојка

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

koe ime e poubavo
mama30

koe ime e poubavo ?

Mila (60%)

Darija (40%)


Број на сите гласови: 149

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!