|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Најактивните форумџии на Рингераја.мк во периодот од 8.октомври - 9.ноември добиваат пакет производи од Саносан

image

Најактивните форумџии на Рингераја.мк во периодот од 8.септември - 7.октомври добиваат пакет производи од Саносан

АКТУЕЛНО

Подароци од ЛОГОНА за најдобрите форумџии!

Автор: Редакција Рингераја | 23.6.2014
image

Кои наши членови добија подароци од органската козметика ЛОГОНА?

ПР ТЕКСТОВИ

Подароци од LOGONA за тројца форумџии!

Автор: Редакција Рингераја | 21.5.2014
image

Нова игра на подароци на Рингераја.мк! Бидете активни на форумите на Рингераја.мк, коментирајте и учествувајте во дискусиите, а LOGONA - органска козметика, ќе ви подари пакет производи

НАГРАДНА ИГРА

Добитници на награди - четврток

Автор: Редакција Рингераја | 18.4.2014
image

И во четвртиот натпреварувачки ден страниците на Рингераја беа полни со производи на Натура и шарени Натура јајца. Погледнете ги добитниците на подароци

image

Преплет, магичното креативно студио со прекрасни рачни изработки го слави својот прв роденден!

image

Доделени се награди од Бимилк за најдобро изработена играчка, во градинката „Младост„

ЗА ЛИНО

Голема креативна игра на подароци со Лино!

Автор: Редакција Рингераја | 10.3.2014
image

Фотографирај се, учествувај и добиј плишано мече и таблет!

image

Се уште немате подарок за Св.Валентин? Вклучете гo вашето дете во изработката. Во прилог се неколку предлози

image

Последните две викенди од оваа година, Рамстор Мол Ве изненадува со 6.000 подароци и можност за пазарување во сите продавници со попуст до 70%!

СТРАНА 2 ОД 4


Анкета

koe imence e najubavo spored vas?
Tanja84

please help koe e najubavo ime

Vladimir (11%)

Jovan (16%)

Petar (29%)

Matej (44%)


Број на сите гласови: 325

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!