|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Monika е третиот добитник на новогодишен пакет изненадувања.

image

Marija Nikolova-Petreskа е вториот добитник на новогодишен пакет изненадувања.

image

Ana Marija е првиот добитник на новогодишен пакет изненадувања.

image

Дознајте кои се среќните добитници на пакетот подароци за трудници за Октомври 2011.

image

Дознајте кои се среќните добитници на пакетот подароци за трудници за Септември 2011.

РР ПОДАРОЦИ

Пакет за трудници: Септември 2011

Автор: Редакција Рингераја | 1.9.2011
image

Погледнете ја содржината на пакетот со подароци за трудници и прочитајте како да станете среќен добитник на еден од нив!

РР ПОДАРОЦИ

Пакет за трудници: Август 2011

Автор: Редакција Рингераја | 1.8.2011
image

Погледнете ја содржината на пакетот со подароци за трудници и прочитајте како да станете среќен добитник на еден од нив!

РР ПОДАРОЦИ

Пакет за трудници: Јули 2011

Автор: Редакција Рингераја | 1.7.2011
image

Погледнете ја содржината на пакетот со подароци за трудници и прочитајте како да станете среќен добитник на еден од нив!

image

Стигна декември, период на подарување и шопинг. Најверојатно веќе размислувате што да им подарите на најблиските, особено на младите кои со нетрпение очекуваат подароци, а притоа да не потрошите цело богатство. Можеби ќе Ви помогнат нашите совети.

СТРАНА 4 ОД 4


Анкета

Maski Iminja
*Elena*

Koe masko ime vi e najubavo od ponudenite?

Damjan (20%)

Gabriel (13%)

Teodor (10%)

Matej (27%)

Ognen (7%)

Petar (23%)


Број на сите гласови: 342

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!