|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

ПР ТЕКСТОВИ

Фонд на подароци на Саносан

Автор: Редакција Рингераја | 27.11.2013
image

Подароците се тука, останува уште да се распределат на најдобрите форумџии во месеците октомври/ноември/декември. Има сеуште време - пишувајте ни!

ДА НАПРАВИМЕ САМИ

Креативна игра на подароци - Mama`s

Автор: Редакција Рингераја | 3.12.2013
image

Нова игра на подароци на Рингераја.мк, во соработка со Mama's! Вклучете се и Вие во Креативното катче на Mama's и добијте подарок Mama's зимница и Mama's слатка. Засукајте ги ракавите, отворете ја фантазијата и испраќајте ни фотографии

image

Бидете активни на Рингераја.мк и добијте подарок! САНОСАН доделува подароци за најактивните форумџии во ноември/декември

image

Погледнете ги фотографиите од вчерашниот завршен настан на хуманитарната акција „Прегратка на дар“ во организација на Рингераја и генерално покровителство на Битолска Млекара.

РИНГЕРАЈА НОВОСТИ

Тосама Трејд

Автор: Редакција Рингераја | 11.3.2013
image

Фирма со долга традиција за развој, производство и трговија со производи за употреба во здравството, за лична хигиена и за нега на кожата

image

За нашите верни корисници подготвивме интересни награди! Бидете од 11.3 до 15.3 со Рингераја.мк и натпреварувајте се

image

Во понеделник, 11.03 во 08:00 часот започнува големо наградно натпреварување на Рингераја.мк! Се што Ви треба е за се зачлените/пријавите, да ги следите правилата и да имате натпреварувачки дух! ВЕ ОЧЕКУВАМЕ!

BRITISH CORNER

Подароци за Европскиот Ден на Јазиците

Автор: Редакција Рингераја | 25.9.2012
image

26. Септември е денот на европските јазици. Во таа чест Рингераја во соработка со Британски совет Ви подаруваат подароци за Вашите деца.

GAMES

Играј, нацртај и освој подароци-LearnEnglish Kids

Автор: Редакција Рингераја | 9.5.2012
image

British Council заедно со Рингераја имаат задоволство да Ве поканат да учествувате во првата игра на подароци за Рингераја членовите, која ќе се одвива од 09-23 мај 2012

image

Monika е третиот добитник на новогодишен пакет изненадувања.

СТРАНА 3 ОД 4


Анкета

.
Jana9

Dali bi cuvale hrcak?

Da (0%)

Ne (100%)

Mozebi (0%)


Број на сите гласови: 1

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!