|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Подароци од ЛОГОНА за најдобрите форумџии!

Редакција Рингераја, 23.6.2014
Кои наши членови добија подароци од органската козметика ЛОГОНА?

image
/11


 

Најактивни членови на форумот на Рингераја.мк во периодот од 21.05. до 21.06 беа:бр. на
постови - - - - - - корисник

293 - - - - - - - - - - Defne90
267 - - - - - - - - - - LoveableMe RR
236 - - - - - - - - - - Melanija RR
219 - - - - - - - - - - princessa
127 - - - - - - - - - - Felly RR
119 - - - - - - - - - - Dilina
105 - - - - - - - - - - sandriana RR
80 - - - - - - - - - - kapina
79 - - - - - - - - - - Mila mamicka
61 - - - - - - - - - - Hopeful

 

Добитници на подароци се:

 

 

Defne90 

princessa

и еден модератор/админ - LoveableMe RR

 

Добитниците на подароци да испратат свои податоци на simona.trencevska@danu.biz

 

Наградите ќе бидат испратени на домашна адреса.

 

Честитки за добитниците и со среќа да ги користат подароците!

Им благодариме и на останатите членови кои редовно не читаат и прават да постоиме!

 

Ваша Рингераја.мк


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Не цртајте по ѕидови - повелете боенка!
Вашето дете црта по ѕидови? Со фломастерите го обоило намештајот? Имаме решение за Вас!
3
Денес е светскиот ден на прегратката
Прегрнувајте често, прегрнувајте силно, прегрнувајте од срце...Прегрнете некого денес!
3
Наградени желби на Рингераја
Дојде моментот да ги објавиме најубавите Новогодишни желби на Рингераја, кои ги исполнија сите правила да добијат наград...
3
Nestle го намалува шеќерот во FITNESS®
Здравствените стручни лица едногласни – неопходно е да се смали внесот на шеќер
3
Анкета

Masko ime
cece81

Koe od ovie iminja da go izberam za mojot sin

Antonij (18%)

David (44%)

Danil (4%)

Danail (5%)

Aleksej (28%)


Број на сите гласови: 289

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!