|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Вистинска ѕвезда на кралската венчавка!

Редакција Рингераја, 20.5.2018
ПРЕСЛАТКАТА тригодишна принцеза Charlotte ги украде погледите на целиот свет на свадбата на својот чичко Хари и Меган Маркл

image
/11


Принцезата Шарлот и принцот Џорџ беа облечени во свечена облека - Шарлот во бел фустан со венче од бело цвеќе, а брат и Џорџ во минијатурна верзија на коњичката униформа на британската војска.

Шарлот ги освои британците во мавтање со рачето од автомобилот, но и со типично детско однесување, како плазење на јазикот. Таа беше преслатка!

За разлика од неа, принцот Џорџ беше многу сериозен и изгледаше како загрижен заради должностите кои ги имаше тој ден, па се криеше зад родителите.

 

1

2

3

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Плишано мече – таа прекрасна играчка!
Тој е омилена играчка на генерации деца, играчка од која не се одвојуваат, синоним за сигурност и стабилност. Дали Ви се...
6
Колку вкупно заби имаме???
Стоматолошката ординација Калајџи “Dental Care” во соработка со семејниот портал Рингераја.мк ќе спроведува здравствено ...
4
Видео: Најгордиот татко на цел свет!
Ова девојче ги знае сите марки на автомобили, а има само две години. Нејзиниот татко е сигурно горд! Погледнете:
4
KidzOmegaTM
KidzOMEGA е одличен извор на OMEGA 3 масни киселини EPA I DHA, со прекрасен вкус на портокал во кој ќе уживаат децата. ...
3
Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?