|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Се породи турската актерка Бергузар Корел

Редакција Рингераја, 11.3.2020
Бергузар Корел се породи. Според информации од турските медиуми, познатата актерка роди момче тешко 3,5 килограми и долго 51 сантиметар

image
/11


Ова е второ дете на Бергузар и нејзиниот сопруг Халит Ергенч. Бебенцето го добило името Хан.

Бегрузар и Халит се едни од најпознатите актери во Турција. Тие заедно имаа глумено во повеќе серии, а кај нас најпознати се по улогите на Шехерезад и Онур од „1001 ноќ“ и Азизе и Џевдет од „Далеку од дома“.

Парот е во брак од 2009 година и има и 10-годишен син.

 

1

 

2

 

3

 


Епидурална анестезија – за и против
Епидуралната анестезија е метода за олеснување на болките при породување. Постапката се изведува на начин што во епидура...
4
4Д ултразвук- технологија
Како доаѓаме до 4Д слики на ултразвукот? (англиско видео)
3
Тори Спелинг е бремена со четврто
Поранешната ѕвезда на Беверли Хилс 90210, која е во брак со Dean McDermott ги објави среќните вести на нејзиниот профил ...
3
Најчести симптоми на бременоста
Некои жени едноставно “знаат” дека се бремени од самиот почеток на зачнување на детето. Меѓутоа на други им се потребни ...
2


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Koe vi e poubavo ime ?
1mama

Se dvoumime so mm za slednive iminja.....sakam i vase mislenje :)

Stefan (49%)

Jovan (40%)

Jordan (11%)


Број на сите гласови: 332

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!