|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Бијонсе повторно трудна?!

Редакција Рингераја, 1.6.2012
Бијонсе повторно во центарот на вниманието на медиумите: тукушто се врати на сцената, а во јавноста има гласини дека е повторно трудна.
Клучни зборови:

image
/11


 

 

Интернет порталот MediaTakeOut повикувајќи се на извори блиски на пејачката, тврдат дека Бијoнсе е повторно бремена. Пејачката престанала да консумира алкохол и пие фолна киселина.

Се очекува Бијонсе и Jay-Z да ја потврдат веста кон  средината на летото.

 

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Не ги правете овие 7 работи додека се поро...
Еве ги моите 7 совети за тоа што НЕ треба да правите за време на породувањето:
32
Развој на фетусот месец по месец - видео
Бремена сте? Честитки! Дали сте љубопитни колку е големо вашето неродено бебе во развој, како изгледа вашето бебе додека...
24
Ризикот од аутизам детерминиран од мајката?
Истражувањето ја потенцира можноста дека спречувањето на форми на аутизам би можело да биде толку едноставно, ако бреме...
8
7 тајни за полесно породување
Нестрпливо го очекувате големиот ден и полни сте со надеж за беспрекорно раѓање. Како ќе течат настаните во голема мер...
7
Анкета

.
Jana9

Dali ste bile nekogas na romanticna vecera?

Da (100%)

Ne (0%)


Број на сите гласови: 3

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!