|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2 3 4   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Рингераја радио  
[Страница: 2 3 4 ... 30 31 32 ]
785 Еца 80382 20.2., 09.34
Ленка
 
Прв пат во МК: Ѕвезда на бебе календар за 2020 год   0 Палешка РР 4042 18.10., 14.38
Палешка РР
Среќна Нова 2017 година   2 Палешка РР 9111 2.1., 15.16
lukajana RR
Рингераја Lounge Bar [chat]  
[Страница: 2 3 4 ... 10 11 12 ]
283 mommy_angels RR 49119 31.12., 19.57
Палешка РР
Како се чувствувате денес ?  
[Страница: 2 3 4 ... 91 92 93 ]
2319 Палешка РР 155447 9.6., 15.45
Hopeful RR
Форумџија на месецот !  
[Страница: 2 ]
32 lukajana RR 12793 8.4., 12.19
marchi
Браво за форумов   2 Ленка 10014 20.2., 22.07
lukajana RR
8ми Март  
[Страница: 2 3 4 ... 10 11 12 ]
287 caci20 82972 20.2., 18.37
marchi
Св. Валентин или Св. Трифун  
[Страница: 2 3 ]
69 caci20 22987 13.2., 17.27
Defne90 RR
Да се запознаеме  
[Страница: 2 3 4 ... 36 37 38 ]
949 Еца 129572 30.1., 23.06
lukajana RR
Среќна Нова 2016 Година!   14 LoveableMe RR 11401 3.1., 11.20
Defne90 RR
Форумџии кои ја одбележаа 2015 година!   17 AnnaMolly RR 8711 28.12., 13.16
marchi
ново на рингераја-дружење на рингерајки од повеќе градови  
[Страница: 2 ]
29 betpet 11181 24.11., 15.29
marchi
Да направиме нешто убаво викендов!  
[Страница: 2 ]
44 Julie1 14017 24.11., 15.19
marchi
колку често ги посетуваме нашите роднини од друг град?  
[Страница: 2 ]
27 Bogdancanka 12552 22.3., 13.07
kapina
funny video "Рингераја"  
[Страница: 2 3 ]
73 agnes77 17278 27.1., 15.51
deluxe RR
Кoе ви е корисничкото име на фб?  
[Страница: 2 3 4 ... 11 12 13 ]
324 nataly_13215 63895 16.1., 22.37
Maja Peovski
Форумџии кои ја одбележаа 2014 година !!!  
[Страница: 2 3 4 5 ]
102 Melanija RR 21486 16.1., 14.57
niki
Понуда за пријателство на РР  
[Страница: 2 ]
39 Палешка РР 12128 19.12., 17.06
MademoiselleNina
Работа или бебе???  
[Страница: 2 ]
37 kiki riki 13509 3.12., 19.06
Felly RR
Мојата матурска забава   12 skorpijana 10176 2.12., 16.13
Defne90
Ден на дрвото   21 mami 12359 29.11., 23.58
caciana
Бран на Рингераја Дружење  
[Страница: 2 3 4 ... 38 39 40 ]
977 Julie1 101205 1.7., 11.40
tnade
Кафе бар "Happy Hour"  
[Страница: 2 3 4 ... 98 99 100 ]
2477 April 292102 17.2., 22.14
mommy_angels RR
Се наслушнува за дружба во Битола  
[Страница: 2 3 4 ]
81 Julie1 19399 29.1., 11.10
SandraRo
Страница:   [1] 2 3 4   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2 3 4   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

maski iminja
lady_mkd

ime za tvoeto novorodence ako e masko??

zlatko (11%)

blaze (0%)

ivan (34%)

jovan (39%)

mitko (0%)

pepi (15%)


Број на сите гласови: 61

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!