|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Да направиме нешто убаво викендов!
28.5.2011 11:04:32   
prettygirl
utre generalkaaa.....poubavo pominat den zdravje user posted image

_____________________________

Ona sto moze da go donese momentot, ne moze ni celiot zivot

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Да направиме нешто убаво викендов!
28.5.2011 11:05:54   
Палешка РР
ИЗВОРНА ПОРАКА: Pepelaska###

Може и не звучи најубаво ама јас утре ќе чистам во МОЈАТА куќа, неделава ќе ни стигне кујната, пресреќна сум а денес ќе шетаме со user posted image ако не ни заврне,
многу убава тема


Е што да биде поубаво, тоа значи дека конечно ќе чистиш во своја куќа. user posted image


_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Да направиме нешто убаво викендов!
28.5.2011 13:02:43   
Џесика
Јас викендов ќе си направам многу убава работа... вечер славиме 10 години од матура, ќе си поминам најубаво, ќе се забавувам, ќе се релаксирам во добро друштво, и се надевам дека ќе ме држи до 15 години матура user posted image

_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Да направиме нешто убаво викендов!
28.5.2011 13:06:42   
arh_diz
Ubavo da si pomines Dzesika,jas nebev na 10 godini od matura bas mi e zal
Vecerva ke go nosime user posted image na rodenden
Vikend sakam da odmaram me mrzi za bilo kakva rabota

_____________________________

Биди тоа што си

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Да направиме нешто убаво викендов!
28.5.2011 13:20:37   
Maca25
Мене ама баш ништо не ми се прави викенодов. Парк не ни бега попладне, или пак по некое кафе во Штрк ( кафич тука кај нас у близина).
Џесика убаво да си поминеш!


_____________________________

To be a mother is to know how it feels to have your heart walk around outside your body...

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Да направиме нешто убаво викендов!
28.5.2011 13:25:57   
skorpijana
utre ke odeme na piknik so decata zelbata na petar da mu ja ispolnime da odime na piknikuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

zivej go sekoj dena kako posleden

(Одговор на членот Maca25)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Да направиме нешто убаво викендов!
28.5.2011 13:31:29   
Olivia
ИЗВОРНА ПОРАКА: Џесика

Јас викендов ќе си направам многу убава работа... вечер славиме 10 години од матура, ќе си поминам најубаво, ќе се забавувам, ќе се релаксирам во добро друштво, и се надевам дека ќе ме држи до 15 години матура 


Pomini si ubavo vecer i da znaes najubavo ke ti bide, jas slavev nokeska i ludnica si pominavuser posted image


_____________________________

"Trust takes years to build , only seconds to break , and forever to repair"

(Одговор на членот skorpijana)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Да направиме нешто убаво викендов!
28.5.2011 13:39:23   
Џесика
Уф, едвај чекам, дури и се мислам дали воопшто да земам кола, или да си се вратам со такси, така залиена user posted image

_____________________________

Жената по природа е АНГЕЛ, но ако и ги скршат крилата таа лесно ќе научи да лета на метла!!!

(Одговор на членот Olivia)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Да направиме нешто убаво викендов!
28.5.2011 13:45:17   
Olivia
ИЗВОРНА ПОРАКА: Џесика

Уф, едвај чекам, дури и се мислам дали воопшто да земам кола, или да си се вратам со такси, така залиена 


Batali kola ,ke te vratat kavalerite ako se vo sostojba ili zadnja opcija taxi, spremaj go zeludnikot uste sega user posted image


_____________________________

"Trust takes years to build , only seconds to break , and forever to repair"

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Да направиме нешто убаво викендов!
28.5.2011 13:45:59   
Natuska85
Џесика најубаво да си поминеш,ние денов во лежење го поминавме тројцата на спалната еве до пред малку кога user posted image пак заспа па јас и мм продолживме да се галимеuser posted image .Од синоќа сами сме трјцата мајка ми си отиде за Гевгелија.Сега за сегаа добро се снаоѓамеuser posted image . Поручек ќе го шетаме user posted image малку во парк тука кај нас. Утре пак истоuser posted image .Поубав викенд здравјеuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Whoever said that money doesn.t buy happiness didn.t know where to shop."

(Одговор на членот Џесика)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: Да направиме нешто убаво викендов!
28.5.2011 14:04:20   
penelopa
Денес бевме малку во шопинг- времево не е баш за шетање малку е поладнчко а и врнеше цела ноќ. Утре здравје ако е сончево ќе одиме на Бледuser posted image

_____________________________

"When planning for a year, plant corn. When planning for a decade, plant trees. When planning for life, train and educate people."- Kuan Tzu

(Одговор на членот Natuska85)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: Да направиме нешто убаво викендов!
10.2.2012 16:22:17   
AnnaMolly RR
Викендов ќе направиме нешто убаво - собир со дечињата од здружението „Дајте ни крилја“ и хуманитарна акција за самохрана.мајка.

Сигурна сум дека ќе си поминеме преубаво!


_____________________________

Live and let live

(Одговор на членот penelopa)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: Да направиме нешто убаво викендов!
20.10.2013 11:15:38   
Felly RR
Денов е убав, па ќе ги искористиме за една убава прошетка.
Што ќе правите вие???

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот AnnaMolly RR)
Непосредна врска до пораките: 38
   RE: Да направиме нешто убаво викендов!
20.10.2013 11:35:58   
Bethany
Највероватно нема да мрднам од дома да го видам сонцето, чекам гости, ај и тоа е убаво user posted image

_____________________________

" Maturity is knowing more and more what is worth fighting for, and what is not worth fighting for."

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 39
   RE: Да направиме нешто убаво викендов!
20.10.2013 12:43:06   
Мамичка85
Jas da Vi kazam imam kupovi za peglanje i denes ako ne fatam mislam nema da fatam ic nego dajte lek za mrzava moja user posted image slednava nedela vlagam vo osmi i nikako da se nafatam da iscistam a sakam da mi e spremno za user posted image a mesec dena za cas ke projde user posted image tie sto ke si setkate ubavo da si pominete user posted image

(Одговор на членот Bethany)
Непосредна врска до пораките: 40
   RE: Да направиме нешто убаво викендов!
20.11.2014 23:32:49   
caciana
Ovoj vikend mi e rezerviran za poseta na rodnini.Cel vikend ke setam kade po slavi,kade po imendeni.A od ponedelnik dieta.

(Одговор на членот Мамичка85)
Непосредна врска до пораките: 41
   RE: Да направиме нешто убаво викендов!
2.12.2014 15:39:14   
caciana
Da vi se pofalam, user posted image Vikendov sto sleduva ke odam vo Struga da ja posetam mojata drugarka, koja sto veke 1 godina e mazena vo struga , a jas ne sum pojdena da vidam kade zivee (stramota) user posted image . DOJDE VREME user posted image

(Одговор на членот caciana)
Непосредна врска до пораките: 42
   RE: Да направиме нешто убаво викендов!
2.12.2014 15:53:09   
scared RR
Викендов здравје планираме да одиме до Св. Николе, на гости кај роднини, а потоа и во Мечкувска куќа, на најубавата храна user posted image

(Одговор на членот Pepelaska *)
Непосредна врска до пораките: 43
   RE: Да направиме нешто убаво викендов!
2.12.2014 16:25:44   
Defne90 RR
Vikendov mene bas i nema da mi bide mnogu mnogu interesen.Planiram da cistam po doma,nesto ko generalka da napravam,pa ako ne mi izleze nesto drugo vo plan toa ke bide.user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот scared RR)
Непосредна врска до пораките: 44
   RE: Да направиме нешто убаво викендов!
24.11.2015 15:19:39   
marchi
jas obicno za vikend odvojuvam nekoj saat danapravam malku generalka,ama vo vavo dozdlivo vreme kade bi odela?user posted image ? a sakam da si napravam nesto ubavo,relaksiracko....idea mazala user posted image

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 45
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?