|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: колку често ги посетуваме нашите роднини ...
30.11.2014 18:30:04   
caciana
Koga imam slobodno vreme... So tie sto sum bliska 3-4 ili 5 pati godisno...No sekako tuka e internetot pa postojano sme vo kontakt user posted image

(Одговор на членот scared RR)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: колку често ги посетуваме нашите роднини ...
22.3.2015 13:01:30   
sonc90
Mm ima rodnini vo PP,najbliska roda i po majka i po tatko i ideme bar ednas godisno da gi vidime,pred da ostanam bremena i da se porodam odevme pocesto ama znaes koga ti trebaat pari,gledas kako da soberes a ne kako da potrosis pa zatoa padnavme na ednas vo godinata ama kako sto kazuvaat pogore,so internetov e polesno pa se gledame preku skype...

(Одговор на членот caciana)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: колку често ги посетуваме нашите роднини ...
22.3.2015 13:07:12   
kapina
Mojata majka e od gradsko velesko i imam rodnini tamu vo kavadarci negotino no retko odime tamu svekorot e od berovsko selo no i tamu retko odime ne doaga red nemame avtomobil toa e a i da imame pak saka pari

(Одговор на членот sonc90)
Непосредна врска до пораките: 28
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?