|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Како се чувствувате денес ?
19.6.2009 9:29:36   
Палешка РР
Напишете ни кога сте среќни, тажни, весели, лути...

Јас денес станав насмеана, расположена, без некоја посебна причина, се надевам дека денот ќе продолжи со исто темпоuser posted image


_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Како се чувствувате денес ?
19.6.2009 9:35:51   
agnes77
јас сум денес среќна и насмеанаuser posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Како се чувствувате денес ?
19.6.2009 9:38:37   
Еца
И јас денес сум расположена без некаква причина, исто како што пред некој ден бев нервозна без некоја посебна причинаuser posted image user posted image user posted image хормони жениuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Како се чувствувате денес ?
19.6.2009 9:46:00   
mami
не сум тажна, ама ми е болно...ми дојде вчера црвената теткаuser posted image и ме боли стомак, плус не боцкаа сега за систематски и ете да ви се пожалам малку дека ме болиuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Како се чувствувате денес ?
19.6.2009 9:51:00   
Mammy
Јас сум супер..последен ден на работа..одам на одмор..јеееее...

_____________________________

Me, Myself and You..and our Baby too...

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Како се чувствувате денес ?
19.6.2009 9:58:34   
agnes77

ИЗВОРНА ПОРАКА: mami

не сум тажна, ама ми е болно...ми дојде вчера црвената теткаuser posted image и ме боли стомак, плус не боцкаа сега за систематски и ете да ви се пожалам малку дека ме болиuser posted image user posted image user posted image



user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Како се чувствувате денес ?
19.6.2009 10:04:18   
mami
 user posted image фала Агнес

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Како се чувствувате денес ?
19.6.2009 10:11:00   
srnicka
i jas sum super kako i sekoj petok (sleduva vikend ) Mammy odmaraj se , jas sum duri od 27 juli user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Како се чувствувате денес ?
19.6.2009 12:00:22   
katence
Jas se cuvstvuvam malku user posted image imam mnogu za cistenje kukava e lom i nikako da se resam da pocnam.

(Одговор на членот srnicka)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Како се чувствувате денес ?
19.6.2009 12:36:54   
mami
 user posted image само напред Катенце...

(Одговор на членот katence)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Како се чувствувате денес ?
19.6.2009 15:56:01   
katence
Eve jas se vrativ user posted image gotovo zavrsiv za denes duri uspeav na brzina i eden tus da udram posle cistenjeto.


(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Како се чувствувате денес ?
19.6.2009 18:55:47   
Еца
Откако се одморив малку повеќе, се чувствувам супеееееееееер, но кога ќе помислам дека малку покасно ме чека user posted image јуху многу се радувамuser posted image Што да правам морам да си давам поттик полесно да ми оди пеглањетоuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот katence)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Како се чувствувате денес ?
19.6.2009 20:47:23   
mami
Еленче почекај уште едно саат време ке ти се придружам со пеглатаuser posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Како се чувствувате денес ?
19.6.2009 21:38:04   
denicka
malku sum zakasnila denes a specijalno se ukluciv da vi prenesam malku od mojata pozitivna energija. cel den sum EXTRA HAPPY!!!! mi kazaa deka imam ubavi rezultati i vo ponedelnik na inseminacija i za 2-3 nedeli ke vi se pridruzam vistinski vo klubot na user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
UBAV DEN NA SITEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Како се чувствувате денес ?
19.6.2009 21:44:06   
mami
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  супер...стискаме палци...леле уште една user posted image ајде само напред

(Одговор на членот denicka)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Како се чувствувате денес ?
19.6.2009 22:18:57   
Еца
 user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image
Деничка баш сум среќна за тебе, ајде мила чекаме да ни се придружиш во клубот на трудници  user posted image
user posted image


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Како се чувствувате денес ?
20.6.2009 10:25:01   
mami
ете ако не ми го кренат притисокот од сабајле нема денот да почне...сега цел ден ке треба да седам затворена во 4 ѕида, зошто мм го мрзело двапати во денот да се симнува до парк, а овде нема кај да го пуштам да се рашетаuser posted image ке биде ова долг и нервозен ден

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Како се чувствувате денес ?
20.6.2009 11:35:29   
katence
Danicka mnogu ubava vest user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,mnogu sum srekna za tebeuser posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Како се чувствувате денес ?
20.6.2009 11:38:00   
katence
mami ne se nerviraj user posted image eve i jas kako tebe cel den doma ke bidam zatvorena user posted image

(Одговор на членот katence)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Како се чувствувате денес ?
20.6.2009 11:46:19   
agnes77
јас сум денес као време код нас user posted image
али чекам на сунце

(Одговор на членот katence)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Како се чувствувате денес ?
20.6.2009 12:02:35   
mami
ја знаете онаа- полудечу од немира од незнам што таму..е ке пукнам..леле несакам внатре, што населба ке беше да немаат едно е...паркче за деца...

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Како се чувствувате денес ?
20.6.2009 12:21:56   
katence
mami sto ne iskocis malku da se porosetas?

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Како се чувствувате денес ?
20.6.2009 13:34:09   
mami
ако излезам треба да го сставам него во количка и да го возам по улица, нема паркче, нема зелен простор кај што може да го пуштам да лази да си игра...а шетање во количка веќе не сака, па следно ке биде да го носам во раце, а веќе има 10 кила и не е лесен, затоа се нервирам, сакам зелен простор...а да се пресела на село некаде?ама па таму ке немам интернет и нема да можам да ви пишувам..никако не сиuser posted image

(Одговор на членот katence)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Како се чувствувате денес ?
20.6.2009 13:38:17   
katence
Znam te razbiram kako ti e i mene mi ide nakade planina da fatam ili user posted image     user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Како се чувствувате денес ?
20.6.2009 13:45:23   
Еца
AAAAAAAAA Денес и јас полудувам, бевме да и купиме точаче на Мартина ви се верува сега во најголемата жештина. Од сабајле и мене маж ми ми го крена притисокот, кој инаку ми е низокuser posted image user posted image user posted image и сакам да плачам, не сум расположена за карањеuser posted image ама ајде малку оп два триuser posted image одам да се погушкам со Мартина, па ќе се вратамuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот katence)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Носот.
пеперутка16

Како го чистите носот на малите деца?