|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Како се чувствувате денес ?
20.6.2009 13:49:58   
mami
user posted image оф мори мајко...ајде за сите една голема ладнаuser posted image user posted image се ќе биде добро

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Како се чувствувате денес ?
20.6.2009 14:18:53   
biljanaM
Денес ми е супер........ама требе да зачистам малцеuser posted image

_____________________________

Ил смо само ту због рамнотежа меџу звездама.....

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Како се чувствувате денес ?
20.6.2009 16:30:34   
Палешка РР
Супер ми е денес, се истрижив, исфарбав (дочекав да поминат 12 недели) и сега сум си како нова user posted image .
И времето е супер, врни, грми, свеж воздух, ухххх....
Само ми е криво на синчето што му заврна, а беше на базен со женски, убав на мајка user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Како се чувствувате денес ?
20.6.2009 17:05:02   
mami
оф мори мајко..Палешка и тебе не ти е лесно..едното брка женски а другото пелени ке бара кај и да еuser posted image user posted image user posted image user posted image баш ке ти е журка по дома

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Како се чувствувате денес ?
20.6.2009 17:18:48   
Палешка РР
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Тројца возрасни дома ако не изгледаме едно бебе, јаз`к да ни е  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Како се чувствувате денес ?
20.6.2009 17:24:29   
denicka
Mami simni se kaj nas podole tuka imame mnooogu golem park  user posted image  i jas se cudam, katastrofa!!!! nema stvarno kade, te razbiram kako ti e. user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Како се чувствувате денес ?
21.6.2009 11:17:47   
mami
 user posted image user posted image user posted image ете баш ваков ми е денов..ужасен, ми иде да си пукнам од мака...

(Одговор на членот denicka)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Како се чувствувате денес ?
21.6.2009 11:32:30   
denicka
nemoj mami da bides tazna. eve zemi malku od mojata pozitivna energijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sama sum so svekormi doma ama ne se zamaram posto treba da odmaram. sinoka primiv pregnil i utre ke bide inseminacijata i mnogu sum si vozbudena i srekna zasto za 2 nedeli ke bidam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Како се чувствувате денес ?
21.6.2009 11:35:26   
mami
леле мила, ти стискам палци за утре..само ти одмарај и мисли на тоа малечкоuser posted image  што ке почне да расте во тебе...а јас...јас сум само во едно од моите тмурни расположенија, ке помине, веке се навикнав..само незнам до кога ке можам да трпамuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот denicka)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Како се чувствувате денес ?
21.6.2009 11:48:16   
katence
denicka user posted image ,ti drzam mnogu sreka za utre i uste malku i user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mami jas sum nekogas takva posebno vo nedela,mnogu mrazam nedela cel den mi e nekako bezveze.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: Како се чувствувате денес ?
21.6.2009 12:18:13   
Еца
Деничка стискаме палци за утре, ќе биде се во ред, утре сите на форум со позитивна енергија да ја насочиме кон Деничка, утре е значаен ден за неа, и за сите нас user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Инаку очигледно денес нукому не е денот како треба, мораме малку сами да си дадеме поттик да ни биде поубаво, ајде да се насмееме од уши до уши па што сака нека биде user posted image   user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот katence)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: Како се чувствувате денес ?
21.6.2009 12:20:17   
Anushka
devojki, jas imam denes poooosebna pricina da bidam radosna - na svekrva mi i` e rodenden!!!!
P.S.: edna godina poblisku do... ha, ha... zlobna sum, nema sto. A zenata "fino lepo" ne vika na rucek. Jas i kupiv ubav podarok, pa uspat i cveke...  i se` si mislam, stiskaj Anushka, nemoj bas denes da se porodis...user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: Како се чувствувате денес ?
21.6.2009 12:23:33   
Еца
Не бе Анушке мила, не си злобна, баш си user posted image
user posted image


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Anushka)
Непосредна врска до пораките: 38
   RE: Како се чувствувате денес ?
21.6.2009 12:26:13   
katence
ah be anushka me iznasmea user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 39
   RE: Како се чувствувате денес ?
21.6.2009 12:27:45   
mami
еееееј каде тргна ти да се пораѓаш?????????????не се занесувај, па нели рековме дека морам да те видам пред да се породиш..ајде не ми се занесувај, рано ти е

(Одговор на членот katence)
Непосредна врска до пораките: 40
   RE: Како се чувствувате денес ?
21.6.2009 12:29:35   
denicka
ubavo vika mami. nemoze babata i vnuceto vo isti den da slavat rodenden user posted image
user posted image   user posted image  user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 41
   RE: Како се чувствувате денес ?
21.6.2009 12:31:18   
mami
друго важно прашање- што и купи? јас на мојата до сега ништоuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот denicka)
Непосредна врска до пораките: 42
   RE: Како се чувствувате денес ?
21.6.2009 12:38:38   
Anushka
a be mami, se` e politika. I` kupiv mnogu ubava bluza. Da znaes, ne zalam pari, zatoa sto kogas togas, toa ke ispadne dobra investicija. Taa e tip sto nikogas nema da dade pozitiven komentar, nitu za podarok, nitu za vnimanie, nitu za bilo sto drugo, ama jas vo ocite i "fakam" deka e zadovolna, a samo gordosta (toa sto taa si misli deka e "simply the best") ne i dozvoluva da pokaze kooolku jas i` se dopagjam.
Znaete sto, mozebi ne e voopsto taka, ama jsa taka sum si odbrala da si mislam, pa taka mi e polesno da ja sakam.
i, jas se rasprikazav, inaku mami, bluzata e stvarno mnogu ubava i vo nejzin stil...

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 43
   RE: Како се чувствувате денес ?
21.6.2009 13:23:22   
none
deneska sum odlicno so ogled na vremeto ???a ima i zosto??mi kasni eden den custvuvam macnina i malku gradite mozda ima nesto oooooooooooo??????????cekam cekam vo princip nikogas ne mi kasni????pozdrav do siteeuser posted image

(Одговор на членот Anushka)
Непосредна врска до пораките: 44
   RE: Како се чувствувате денес ?
21.6.2009 13:26:12   
denicka
samo pozitivno i toa ke prodolzi da si raste! nemoj da se somnevas.
so sreka i cestito user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(Одговор на членот none)
Непосредна врска до пораките: 45
   RE: Како се чувствувате денес ?
21.6.2009 13:27:33   
Anushka
Noneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!! Kako te drzi mesto da ne kupis test? Od se` srce ti posakuvam ova raspolozenie da te drzi 9 meseci i da si dobies edno bebence, zdravo i pravo!!!
Ti ja prakam seta sreka!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот none)
Непосредна врска до пораките: 46
   RE: Како се чувствувате денес ?
21.6.2009 13:31:56   
Еца
user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image Леле луѓе почнав потајно да верувам дека нашата енергија ја пременсуваме едни на други и затоа си кажуваме убави вести.Од ден на ден ни се зголемува списокот на user posted image на рингераја. user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image Само така да продолжиме, леле Ноне те чекаме со сигурни резултати user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Anushka)
Непосредна врска до пораките: 47
   RE: Како се чувствувате денес ?
21.6.2009 13:46:44   
mami
Noneeee  дај ма оди купи тест...леле како можеш мирна да седиш, јас одма би трчала до продавница...ауууuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image уште една user posted image user posted image user posted image леле кој ке ве трпи сега, ке не надброите нас нетруднте па ке нападнете со вашите хормони..ама ако, трудни сте, ке ви простимеuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 48
   RE: Како се чувствувате денес ?
21.6.2009 14:44:51   
katence
more ke me predomislite za uste edno user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 49
   RE: Како се чувствувате денес ?
22.6.2009 22:03:32   
Палешка РР
Денес сум многу подобро од вчера user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот katence)
Непосредна врска до пораките: 50
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?