|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  96 97 98 99 [100]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Кафе бар "Happy Hour"
12.2.2014 23:25:25   
Defne90 RR
Fala i od mene elenak za preubavata castovka,jas sekako ke si se zamezam,a bogami i koktelite nema da gi ostavam,sto veli Felly bas za pred spienje taman se.Ajde i od mene uste ednas sreken rodenden i samo ubavini ponatamu.user posted image

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 2476
   RE: Кафе бар "Happy Hour"
13.2.2014 7:56:48   
Felly RR
И ете со убав повод да го затвориме барот. Стигнавме до 100-та страна. Па ајде смислувајте ново име, за новото место за збиранки и честенки. user posted image

_____________________________

Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain.

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 2477
   RE: Кафе бар "Happy Hour"
17.2.2014 22:14:50   
mommy_angels RR
Новото место за нашите прослави е овде

(Одговор на членот Felly RR)
Непосредна врска до пораките: 2478
Страница:   <<   < Претходна страница  96 97 98 99 [100]
Страница: <<   < Претходна страница  96 97 98 99 [100]
Оди на:






Анкета

Што да дознаете.
пеперутка16

Кога би носеле тројки, што би направиле?