|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Честитка - Новогодишна елка

Автор: Редакција Рингераја | 20.11.2013
image

Инструкции за рачна изработка на убава новогодишна честитка

Честитка - расцветано цвеќе

Автор: Редакција Рингераја | 30.10.2013
image

Неверојатна pop-up честитка, која се прави неверојатно лесно. Ќе добиете убаво расцветано цвеќе за само неколку минути

Честитка за побрзо оздравување

Автор: Барбара, Редакција Рингераја | 14.10.2013
image

Посакајте побрзо оздравување на болните дечиња, со оваа рачно изработена честитка

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Сезони.
Admin

Во која сезона е родено вашето дете?