|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Заврши акцијата "Прегратка на дар" 2013

Автор: Редакција Рингераја | 11.4.2014
image

Со многу подароци и насмевки на детските лица, заврши акцијата Прегратка на дар на Рингераја и БиМилк

Доделени награди во градинката во Тетово

Автор: Редакција Рингераја | 27.3.2014
image

Доделени се награди од Бимилк за најдобро изработена играчка, во градинката „Младост„

Доделени награди во градинката Младост Тетово

Автор: Редакција Рингераја | 20.3.2014
image

Градинката Младост Тетово доби награда од жири комисијата

Доделени награди во градинката Детска радост

Автор: Редакција Рингераја | 20.3.2014
image

Градинката Детска Радост од Скопје освои трето место на натпреварот за најкреативна играчка

Делење на награди за најкреативна играчка

Автор: Редакција Рингераја | 19.3.2014
image

Се ближиме до крајот на Прегратка на дар. Денес ги започнавме финалните активности, делењето на наградите од натпреварот за најкреативна играчка

ПОделени играчки - прегратки низ цела Македонија!

Автор: Редакција Рингераја | 25.1.2014
image

Сликовници, честитките и играчки - прегратки се поделени во болниците на цела Македонија

Започнува гласање за најкреативна играчка!

Автор: Редакција Рингераја | 27.1.2014
image

Проектот Прегратка на дар, со ВАША ПОМОШ ги стопли срцата на сите болни деца во Македонија! Дојде ред да ги израдуваме и дечињата кои неуморно правеа играчки и ги подарија од срце!

Работилница во центар за ран детски развој Бамби

Автор: Редакција Рингераја | 22.1.2014
image

Работилница во центар за ран детски развој Бамби - с. Новаци

Поделени играчки во Дневен центар за деца на улица

Автор: Редакција Рингераја | 16.1.2014
image

Поминавме одлични моменти во дневниот центар за деца на улица во Гази Баба, ги слушнавме нивните приказни, им поделивме играчки и сликовници

Пакети играчки за СОС Детско село

Автор: Редакција Рингераја | 14.1.2014
image

Во советодавниот центар на СОС детското село во Шуто оризари оставивме цела кола полна со пакети за целата мрежа на центри која ја имаат и оваа година повторно имавме одлична соработка

СТРАНА 1 ОД 9


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?