|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Рингераја.мк и БиМилк добија Eвропско признание!

Автор: Редакција Рингераја | 9.7.2013
image

05.07.2013 Скопје. Иницијативата „Европски систем за наградување на општествената одговорност на претпријатијата“ им додели на Дану Филантропија и на Битолската Млекарница награда за најдобра општествена практика во категоријата големи компании!

Говор на Емилија Џуровска -координатор на проектот

Автор: Редакција Рингераја | 10.4.2013
image

За доживувањата на караванот Прегратка на дар при посета на детските градинки низ цела Македонија и за остварените резултати, говори Емилија Џуровска - координатор на проектот

Говор на Полeксена Ристеска - БиМилк

Автор: Редакција Рингераја | 10.4.2013
image

На завршната манифестација на Прегратка на дар на посетителите им се обрати Полeксена Ристеска - Маркетинг Менаџер на Битолска Млекара

Говор на Г-ца Симона Тренчевска за Рингераја.мк

Автор: Редакција Рингераја | 10.4.2013
image

Ви го пренесуваме во целост говорот на Симона Тренчевска, директор на ДАНУ Филантропија, на завршната прес конференција за Прегратка на дар

Завршната манифестација низ фотографии

Автор: Редакција Рингераја | 5.4.2013
image

Погледнете ги фотографиите од вчерашниот завршен настан на хуманитарната акција „Прегратка на дар“ во организација на Рингераја и генерално покровителство на Битолска Млекара.

Официјално заврши акцијата „Прегратка на дар“

Автор: Редакција Рингераја | 4.4.2013
image

Официјално и свечено заврши акцијата Прегратка на дар 2012 во организација на Рингераја и под генерално покровителство на Битолска Млекара.

Градинки победници од акцијата „Прегратка на дар“

Автор: Редакција Рингераја | 19.2.2013
image

Погледнете кои трите градинки кои победија со најмногу гласови и двете градинки избрани од жири комисијата. Им честитаме на победниците!

Подарени играчки во болницата во Прилеп

Автор: Редакција Рингераја | 30.1.2013
image

Акцијата Прегратка на дар, во организација на Рингераја.мк и БиМилк, подари играчки за болните деца во болницата во Прилеп

Подарени играчки вo Завод за рехабилитација на СГГ

Автор: Редакција Рингераја | 28.1.2013
image

Акцијата Прегратка на дар, во организација на Рингераја.мк и БиМилк, подари играчки за болните деца во болниците во заводот за рехабилитација на слух говор и глас, во СОС детско село и во Симпо болницата за деца со посебни потреби

Гласање за најубави рачно изработени играчки

Автор: Редакција Рингераја | 1.2.2013
image

Мисијата на Прегратка на дар е исполнета! Заедно со Вас успеавме да ги насмееме сите болни дечиња за Нова Година и Божиќ. Ред е да се израдуваат и децата кои изработуваа играчки.

СТРАНА 1 ОД 4


Анкета

Сезони.
Admin

Во која сезона е родено вашето дете?