|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Правилник за родители за учество во проектот

Автор: Редакција Рингераја | 10.10.2012
image

Во проектот Прегратка на Дар се поканети да се вклучат и Македонските семејства. Играчки веќе се изработуваат од корисниците на Рингераја. Сите сме изненадени од одзивот и се радуваме на играчките-прегратки!

Правилник за учество во проектот

Автор: Редакција Рингераја | 10.10.2012
image

Драги воспитувачки и негувателки, Ве покануваме да ја ослободите Вашата имагинација, да ги мотивирате малите рачиња и да ни помогнете да им ги разубавиме празничните денови на децата, кои новогодишните празници ќе ги поминат во некоја од болниците

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

ТЕЛЕВИЗИЈА.
пеперутка16

Колку време вашето дете гледа телевизија дневно?