|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
На вашата e-mail адреса пратена е порака со линк за потврда. Ве молиме кликнете на линкот за да го потврдите вашиот идентитет и гласот. Оваа постапка ни овозможува да ја намалиме веројатноста од злоупотреба на гласањето и со тоа да придонесеме кон правилно натпреварување. Оваа постапка се прави само при внесување на првиот глас. Ви благодариме на разбирањето. Ваша Рингераја.
Секој може да гласа еднаш дневно за омилената фотографија. За првиот и сите останати гласови да бидат валидни, мора преку вашата e-mail адреса да го потврдите вашиот идентитет (со кликање на линкот за потврда на e-mail) Ви благодариме на трпението.
Мое име и презиме:
Моја емаил адреса:
"Детска радост" Гостивар
голема група
*Можете да го проверите вашиот e-mail веднаш. E-mai за потврда ќе пристигне неколку моменти по испраќањето на овие податоци.
Упс, веќе сте гласале за оваа фотографија.

Можете да гласате за фотографиите од останатите Играчки – Преграки, а за ОВАА фотографија можете повторно да гласате утре.
Успешно додаден глас!

За оваа фотографија можете да гласате повторно утре (еднаш дневно) и не заборавајте да ги погледнете и сите останати фотографии од играчките изработени од дечињата низ цела Македонија.
За гласањето треба да бидете пријавени како член на Рингераја.
Пријавете се ОВДЕ!

Сеуште не сте член? Зачленете се ОВДЕ!
Процедурата е брза и едноставна, а со тоа ќе имате пристап до интересни содржини за се поврзано
со вашето семејство.