|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Прирачник за изработка на играчки

Автор: Редакција Рингераја | 16.11.2013
image

Сите играчки на едно место! Погледнете го прирачнкот кој ќе го доставиме во сите градинки низ Македонија. Изработете и вие убава и топла играчка

Направете играчка: Полнет пингвин

Автор: Редакција Рингераја | 14.11.2013
image

Инструкции - како да направите играчка дома

Другарката Ели

Автор: Редакција Рингераја | 24.10.2013
image

Инструкции - како да направите играчка дома

Прегратка од срце

Автор: Редакција Рингераја | 14.10.2013
image

Инструкции - како да направите играчка дома

Куклата на Јана

Автор: Редакција Рингераја | 17.12.2012
image

Инструкции - како да направите играчка дома

Селската момичка

Автор: Редакција Рингераја | 17.12.2012
image

Инструкции - како да направите играчка дома

Пријателски був

Автор: Барбара, Редакција Рингераја | 27.11.2012
image

Инструкции - како да направите играчка дома

Прекрасни мали пиленца

Автор: Барбара, Редакција Рингераја | 19.11.2012
image

Инструкции - како да направите играчка дома

Малата сирена

Автор: Редакција Рингераја | 12.11.2012
image

Инструкции - како да направите играчка дома

СТРАНА 1 ОД 4


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?