|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Разговор со Снеже Велков, заштитно лице на светската банка за матични клетки Cryo Save.

image

Подарок за Вас за новогодишните празници

ОЗНАКИ:

ДОСТИГНУВАЊА

10 години Cryo Save

Автор: Cryo Save, Bi-MEK | 27.4.2011
image

Најголемата европска банка за матични клетки во Европа, Cryo Save на 10.01.2011 прослави 10 годишнина од замрзнувањето на првиот примерок на матични клетки од папочна врвца во своите лаборатории.

РИНГЕРАЈА ПАРТНЕР

Cryo Save новости

Автор: Cryo Save, Bi-MEK | 7.11.2010
image

Прв симпозиум на регенеративна медицина во Србија; Cryo Save банка со најголем број повлечени примероци

РИНГЕРАЈА ПАРТНЕР

Cryo Save известување

Автор: Cryo Save, Bi-MEK | 26.7.2010
image

Драги наши родители – членови на Cryo Save семејството,

image

Моментот на раѓањена вашето дете е единствен момент кој треба да го искористите.

РИНГЕРАЈА ПАРТНЕР

За Cryo Save

Автор: Cryo Save, Bi-MEK | 30.5.2010
image

Cryo-Save е водечка европска банка за матични клетки со речиси 130.000 зачувани примероци. Со централа која се наоѓа во Холандија, компанијата спроведува фундаментални истражувања во областа на техниките на криопрезервација на матични клетки.

image

Cryo-Save гарантира највисок квалитет на услуга во поглед на транспорт, подготовка и сигурност на матични клетки од папочна врвца на Вашето дете.

РИНГЕРАЈА ПАРТНЕР

ИНФОРМАТИВЕН ПАКЕТ

Автор: Cryo Save, Bi-MEK | 30.5.2010
image

Доколку сакате да знаете повеќе за криопрезервацијата на матичните клетки и Cryo-Save како Ваш потенцијален сервис провајдер ние со задоволство ќе Ви испратиме информативен пакет.

image

Матичните клетки се категоризираат во зависност од нивното потекло и типот на специјализирани клетки што тие го продуцираат.

СТРАНА 1 ОД 4


Анкета

Бременост и сопруг/сопруга.
пеперутка16

Дали вашиот сопруг/сопруга знае во која недела сте бремени?