|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

На 11-ти ноември 2014 година во студиото на Телма Телевизија, започна снимањето на првата клапа на новата детска ТВ серија „5+ Фамилија“

CELEBRITIES

Шакира: Мајчинството е неодоливо!

Автор: Редакција Рингераја | 26.4.2013
image

Пејачката Шакира обожава да го води својот син Милан секаде со себе, па не се одвојува од него дури ни на снимање...

CELEBRITIES

Како Пинк ја дои својата ќеркичка?

Автор: Редакција Рингераја | 21.6.2012
image

На пауза меѓу снимањата Пинк ја дои својата едногодишна ќерка Вилоу. Фотографија невообичаена за неа

image

Симпатично балансирање! Алиша Милано се враќа на снимањето на ТВ драмата Љубовниците, но заедно со својот син Мило

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

ime za naset_o srcence
tin4e_to1

koe ime e poubavo za srcenceto

iva (41%)

ana (29%)

eva (31%)


Број на сите гласови: 245

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!