|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Повеќето од нас би можеле да признаеме дека сме доживеале избезумени мисли во текот на бременоста со кои го доведувавме во прашање нашиот избор да станеме родители, или се прашувавме дали сепак ќе бидеме истата личност откако ќе станеме мајка

image

Знаете дека бремените жени имаат многу чувствителен вкус за храна? Па, за време на празниците, се разбира, ова значи дека уште повеќе ќе уживате во сите тие лудо вкусни јадења! Проверете кои се предностите што сте бремена во овој период

ФОТОГРАФИИ

Фото: Кејт Мидлтон - бремена и елегантна

Автор: Редакција Рингераја | 20.3.2018
image

Бремената војвотка Кетрин елегантна во зелено палто за Денот на Св. Патрик

ДНЕВНИК НА ТРУДНИЦИ

Знаете дека сте бремена кога...

Автор: Редакција Рингераја | 4.10.2022
image

13. Додадовте зборови во вашиот вокабулар, кои вашите пријателки (кои не се бремени) не ги разбираат. Но кога зборувате со вашата свекрва, толку завлегувате во дискусија што веќе ви ги раскажала нејзините породилни приказни. Ако не бевте блиски претх

CELEBRITIES

Бијонсе бремена по втор пат?!

Автор: Редакција Рингераја | 13.9.2014
image

Во нивни стил е вестите за бременоста да ги објавуваат на сцена. Џеј Зи го промени текстот на песната и ја објави втората бременост на Бијонсе

CELEBRITIES

Кристина Агилера: Бремена и гола

Автор: Редакција Рингераја | 4.8.2014
image

Американската пејачка Кристина Агилера тргна по стапките на Деми Мур, која ја отвори вратата за фотографирање на познатите глумици - бремени и голи. Така и Кристина Агилера го покажа својот труднички стомак пред објективите

CELEBRITIES

Шакира е бремена со второ дете?

Автор: Редакција Рингераја | 28.7.2014
image

Пејачката Шакира и фудбалерот Жерард Пике го очекуваат своето второ дете

ФОТОГРАФИИ

Тамара Еклстон - бремена и потполно гола

Автор: Редакција Рингераја | 11.3.2014
image

Возбудена мајка: Тамара Еклстон ја објави својата гола фотографија вчера на Инстаграм со порака „Уште само една недела„

image

Пред да останам бремена некој ми рече - Не раѓај, бебето ќе го уништи твоето тело

ЗАНИМЛИВОСТИ

Живкица бремена по трет пат?!

Автор: Редакција Рингераја | 22.1.2014
image

Македонската радио и ТВ водителка, Живкица Каленикова е бремена по трет пат!

СТРАНА 1 ОД 4


Анкета

Работа.
пеперутка16

Кога почнавте да работите по породувањето?