|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

CELEBRITIES

Ќе имаме бебе! – најслатките објави на познатите

Автор: Редакција Рингераја | 20.10.2015
image

Како познатите ја објавуваат најсреќната вест во животот? Тие знаат да бидат многу креативни и преслатки. Погледнете некои од нив

image

Дали забележувате дека Рингераја.мк се помалку се појавува во “Новости” на Вашиот Facebook профил и покрај тоа што има 4-5 објави дневно?

УРЕДНИЧКИ ИЗБОР

Зошто бришeме пријатели на Facebook

Автор: Редакција Рингераја | 3.2.2012
image

Жените најчесто ги бришат оние пријатели од листата кои им оставиле навредлив коментар, а мажите најмногу ги иритираат пријателите кои ги затрупуваат со покани за разни игри, покажа истражувањето

СЕ ЧУВСТВУВАМ УБАВО

Убаво е да си мажена

Автор: Миодраг Мишолиќ | 11.3.2011
image

Интервју со Живкица Каленикова

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Dali?
Jana9

Dali se druzite so nekoj Ringerajki?

Da (50%)

Ne (50%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!