|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

ЗАНИМЛИВОСТИ

Популарната Хурем е бремена по втор пат

Автор: Редакција Рингераја | 5.9.2020
image

Популарната актерка со турско потекло Мерием Узерли, позната по улогата на Хурем во серијата Сулејман Величенствениот е бремена по втор пат

УРЕДНИЧКИ ИЗБОР

"Хурем" се сели во Македонија?!

Автор: Редакција Рингераја | 16.4.2015
image

Познатата турска актерка Мерјем Узерли(31) која се прослави по улогата на Хурем Султан во популарната серија „Сулејман Величенствениот“ наскоро ќе се пресели во Македонија каде што ќе го снима својот најнов филм

image

Кога наутро ќе се разбудам си велам себеси: “Боже, јас сум мајка!” Прекрасно е да се биде мајка, но тоа мене ми е толку природно што воопшто не сметам дека било што би се променило

ФОТОГРАФИИ

Фото: Хурем со бебето во раце!

Автор: Редакција Рингераја | 15.7.2014
image

Љубов! Најголема љубов! Чиста љубов! Вистинска љубов! - вака Мерием Узерли ја опишува љубовта кон ќерката Лара

ФОТОГРАФИИ

Хурем во прошетка со бебето

Автор: Редакција Рингераја | 13.6.2014
image

Актерката Мерием Узерли е посреќна од било кога! Таа на својот ФБ профил објави слика како ужива во убавините на мајчинството со својата ќерка Лара

image

Актерката Мерием Узерли се враќа во серијата Сулејман Величествениот во улогата на султанката Хурем, најавија од продуцентската куќа на серијата

CELEBRITIES

Хурем стана мајка!

Автор: Редакција Рингераја | 11.2.2014
image

Актерката Мерием Узерли, славната султанка Хурем од серијата Величенствениот, вчера стана мајка!

CELEBRITIES

Хурем: Вереникот ме тераше да абортирам

Автор: Редакција Рингераја | 27.8.2013
image

Хурем, во исповед за турскиот “Хуријет” открила дека во моментите на очај помислувала да се убие, а се обидела тоа да го направи од балконот на хотелската соба, кога се доделуваа престижните телевизиски награди во Анталија

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Dali?
Jana9

Dali ste tip koj samo preferira brend?

Da (25%)

Ne (75%)


Број на сите гласови: 4

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!