|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Популарната Хурем е бремена по втор пат

Редакција Рингераја, 5.9.2020
Популарната актерка со турско потекло Мерием Узерли, позната по улогата на Хурем во серијата Сулејман Величенствениот е бремена по втор пат

image
/11


Омилената турска глумица објави прекрасни вести, кои ги воодушевија сите нејзини обожаватели низ светот. Мерием Узерли, позната како Хурем, објави дека е бремена.

Сепак, таа не откри кој е татко на нејзиното дете, туку изјави дека сака некои работи да останат во тајност.

"Во петтиот месец од бременоста сум. Ако се биде како што треба, ќе родам девојче. Лара веќе долго време сака брат или сестра, многу сум среќна што ќе и ја исполнам таа желба. Многу се радувам што формирам свое семејство."

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Излезе од печат Дневник на трудници
Неодамна на нашиот пазар излезе првиот "Дневник за трудници", нешто што секоја трудница задолжително мора да го има, б...
4
Шест супер моќи на трудниците!
Погледнете ги шесте фантастични моќи кои ги имаат трудниците
4
Видео: Што е огнен прстен при вагинално по...
За време на вагиналното породување, некои жени доживуваат горење или пецкање во перинеумот, областа во форма на дијамант...
4
Бидете активни и позитивни
Активната бременост, во која трудницата доволно се движи и здраво се храни, е вaжна не само за нејзиното тело, туку и за...
3
Анкета

Dali?
Jana9

Dali lesno se vrabotivte?

Da (67%)

Ne (33%)


Број на сите гласови: 3

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!