|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Фото: Хурем со бебето во раце!

Редакција Рингераја, 15.7.2014
Љубов! Најголема љубов! Чиста љубов! Вистинска љубов! - вака Мерием Узерли ја опишува љубовта кон ќерката Лара
Клучни зборови:

image
/11


 

 

Мерием Узерли, позната како Хурем од серијата Величествениот, на социјалните мрежи објави слика со ќерката Лара.

 

1

 

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Компот – идеална замена за чај
Компотот претставува традиционален источно-европски безалкохолен чист џус, приготвен од овошје ставено во голема количин...
6
Доење, кога мајката е болна
Зимскиот период често со себе носи, освен празнично расположение, многу настинки, вирусни заболувања и вкупно нерасполож...
6
Туберколоза
Туберкулозата е заразна болест. Се пренесува преку близок и долготраен контакт со инфицирани лица или предмети, а бактер...
4
Како да не ви е досадно за време на мајчин...
Не се малку мајките кои не наоѓаат решение на прашањето што да прават за време на мајчинството, надвор од тоа да стојат ...
4
Анкета

Работа.
пеперутка16

Кога почнавте да работите по породувањето?