|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Никој нема право да ме купи или продаде! Имам право на игра! Имам право да имам мајка и тато! Ова се само некои од правата на секое дете

image

Почитувани учесници во изборот за најубава уметничка творба на тема правата на детето, во детската недела: ТУКА може да ги симнете дипломата и пофалниците кои ги добија Вашите деца и ученици. ЧЕСТИТКИ до сите! Се натпреваруваме и следната година!

МЛАДИ ТАЛЕНТИ

Избираме најубава творба: Надја Илиевска

Автор: Редакција Рингераја | 15.10.2014
image

Уметничка творба на тема Правата на детето по повод одбележувањето на Детската недела ни испрати воспитувачката на Надја Илиевска

image

Уметничка творба на тема Правата на детето по повод одбележувањето на Детската недела ни испрати воспитувачката на Медеја Анѓелковска

image

Во неделата на детето до Редакцијата на Рингераја.мк пристигнаа 23 творби на тема правата на детето. Гласајте за најдобрата

image

Уметничка творба на тема Правата на детето по повод одбележувањето на Детската недела ни испрати мајката на Калина Стојаноска

image

Уметничка творба на тема Правата на детето по повод одбележувањето на Детската недела ни испрати воспитувачката на Ема Костадиновска

image

Уметничка творба на тема Правата на детето по повод одбележувањето на Детската недела ни испрати мајката на Ева Анастасовска

МЛАДИ ТАЛЕНТИ

Избираме најубава творба: Матеа Ацевска

Автор: Редакција Рингераја | 8.10.2014
image

Уметничка творба на тема Правата на детето по повод одбележувањето на Детската недела ни испрати мајката на Матеа Ацевска

image

Уметничка творба на тема Правата на детето по повод одбележувањето на Детската недела ни испрати Габриела Андонова од Неготино

СТРАНА 1 ОД 6


Анкета


Еца

Што е она што во моментот ви фали?

дете (29%)

пари (37%)

работа (5%)

ништо од наведеното (29%)


Број на сите гласови: 38

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!