|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Со доаѓањето на бебето, целиот свет на една жена се менува целосно, што понекогаш може да влијае на односот со партнерот. Ние потенцираме какви промени се случуваат помеѓу партнерите по породувањето, но исто така и совети како да се решат проблемите

ОДНОСИ ВО СЕМЕЈСТВОТО

Откријте ги и победете ги брачните проблеми

Автор: Марија Чапе, дипломиран психолог | 21.1.2021
image

Во бракот честопати ќе врне и дождот ќе го крие сонцето, но во тие денови доволно е само да делите еден чадор и заедно да ја преживеете бурата. Бракот има цел да ве направи тим, а конфликтите пак, се составен дел од бракот

image

Според најновото истражување четири од десет жени имаат затегнат однос со своите свекрви. Тешко дека оваа вест е изненадување за милионите мажени жени, но не се изненадени ниту нивните сопрузи

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

.
Jana9

Dali imate prijatel na koj bi mozele da se obratite?

Da (100%)

Ne (0%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!