|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Фото: Тамара со ќерката на прошетка

Автор: Редакција Рингераја | 30.5.2016
image

Сончевото и топло време ја намами пејачката Тамара Тодевска да прошета заедно со нејзината ќеркичка Хана низ Градскиот парк

МАЈКА! Го дои бебето по сообраќајна несреќа

Автор: Редакција Рингераја | 30.5.2016
image

Оваа фотографија го сруши интернетот

image

Деновиве една од главните вести е раѓањето на Хана, ќерката на пејачката Тамара Тодевска и поранешниот кошаркар и сегашен спортски директор на КК „Фени“, Александар Димитровски-Мачка

Прва фотографија на синот на Ким Кардашијан!

Автор: Редакција Рингераја | 22.2.2016
image

Ете го!Синот на Ким Кардашијан и Кание Вест денес го има своето деби на насловна страна

Фото: Андреј од ДНК со новородената ќерка

Автор: Редакција Рингераја | 19.1.2016
image

Прекрасни интимни моменти исполнети со нежност. Андреј ДНК со ќерката

Фото: 6 месечно бебе стана помошник на Дедо Мраз?

Автор: Редакција Рингераја | 6.1.2016
image

Иако има само шест месеци, благодарение на својот татко, малиот Роквел стана најпознатото и најслатко џуџе - помошник на Дедо Мраз оваа година...

Прва фотографија на принцезата Шарлот

Автор: Редакција Рингераја | 30.11.2015
image

Принцезата Шарлот, ќерката на Вилијам и Кејт штотуку наполни 6 месеци. Ова е прва нејзина фотографија, по крштевката, направено лично од нејзината мајка

Неверојатна фотографија од породување

Автор: Редакција Рингераја | 5.11.2015
image

Преубава, фантастична фотографија на Leilani Rogers

Фото: Елена Петреска со синот на прошетка

Автор: Редакција Рингераја | 5.10.2015
image

Елена Петреска, македонската пејачка, го изнесе синчето на прошетка по топлото сонце

Фото: Заспани убавини

Автор: Редакција Рингераја | 3.10.2015
image

Бебињата се најубави и најслатки кога спијат. Доказ за тоа се овие преслатки фотографии...

СТРАНА 4 ОД 9


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?