|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Фото: Синот на Новак Ѓоковиќ

Автор: Редакција Рингераја | 22.10.2014
image

Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ ја објави првата фотографија од својот син, кој неговата сопруга Јелена вчера го донесе на свет

Фото: Бебето кое му се покака на тато во раце!

Автор: Редакција Рингераја | 5.9.2014
image

Ова требаше да биде прекрасна фотосесија на таткото со своето бебе, но наеднаш се случи нешто неверојатно. Бебето се покака на сред фотосесија

Среќен прв роденден на принцот Џорџ!

Автор: Редакција Рингераја | 22.7.2014
image

Денес принцот Џорџ, син на Кејт Мидлтон и принцот Вилијам, слави една година. Среќен роденден!

Фото: Хурем со бебето во раце!

Автор: Редакција Рингераја | 15.7.2014
image

Љубов! Најголема љубов! Чиста љубов! Вистинска љубов! - вака Мерием Узерли ја опишува љубовта кон ќерката Лара

Фото: Госпоѓо, има лемур на главата на бебето!

Автор: Редакција Рингераја | 14.7.2014
image

Енџи остана вчудоневидена кога го виде лемурот на главата на нејзиното бебе старо само 9 недели! Лемурот се сместил во седиштето за автобомил на главата на бебето во обид да му ја украде играчката

Еве како изгледа љубовта на прв поглед

Автор: Редакција Рингераја | 8.7.2014
image

Фотографијата на која се гледаат две сестри како за прв пат го гледаат својот новороден брат брзо го заобиколи светот по пат на социјалните мрежи и го допре срцето на многумина

Кои се плановите за 1-от роденден на Принцот Џорџ?

Автор: Редакција Рингераја | 3.7.2014
image

На 22 Јули Принцот Џорџ ќе дувне една свеќичка на својата роденденска торта! Како кралското семејство планира да го прослави неговиот роденден?

Породување какво се фотографира еднаш во животот!

Автор: Редакција Рингераја | 3.7.2014
image

Неверојатни фотографии на жена која се породува на предното седиште од автомобилот, на пат кон болницата

Хурем во прошетка со бебето

Автор: Редакција Рингераја | 13.6.2014
image

Актерката Мерием Узерли е посреќна од било кога! Таа на својот ФБ профил објави слика како ужива во убавините на мајчинството со својата ќерка Лара

Волшебно: близначиња се родиле држејќи се зa раце

Автор: Редакција Рингераја | 12.5.2014
image

Оваа неверојатно волшебна фотографија го воодушеви светот – на неа се идентичните близначки Џена и Џилиjан кои се родиле држејќи се за раце

СТРАНА 6 ОД 9


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?