|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Добитници на награди ЛИНО - среда

Автор: Редакција Рингераја | 18.3.2016
image

Кои корисници имаа најдобра меморија и освоија најмногу поени во среда?

Добитници на награди ЛИНО - вторник

Автор: Редакција Рингераја | 16.3.2016
image

Кои се корисниците со најдобра меморија за вторник?

Добитници на награди ЛИНО - понеделник

Автор: Редакција Рингераја | 15.3.2016
image

Кои се корисниците со најдобра меморија за понеделник?

Известување до добитниците на награди ЛИНО

Автор: Редакција Рингераја | 30.11.2015
image

Големата наградна игра на ЛИНО заврши. Каде да испратат свои податоци добитниците?

Добитници на награди ЛИНО - петок

Автор: Редакција Рингераја | 27.11.2015
image

Резултати од последниот натпреварувачки ден - петок

Добитници на награди ЛИНО - четврток

Автор: Редакција Рингераја | 27.11.2015
image

Резултати од четвртиот натпреварувачки ден - четврток

Добитници на награди ЛИНО - среда

Автор: Редакција Рингераја | 27.11.2015
image

Резултати од третиот натпреварувачки ден - среда

Добитници на награди ЛИНО - вторник

Автор: Редакција Рингераја | 25.11.2015
image

Резултати од вториот натпреварувачки ден - вторник

Добитници на награди ЛИНО - понеделник

Автор: Редакција Рингераја | 25.11.2015
image

Првиот натпреварувачки ден помина одлично! Имаме 5 добитници на подароци од Лино. Погледнете кои се тие

ГОЛЕМА НАГРАДНА ИГРА НА РИНГЕРАЈА И ЛИНО!

Автор: Редакција Рингераја | 23.11.2015
image

Рингераја.мк и Лино започнуваат со најзабавната игра на сите времиња! Натпреварот со ловење е повторно тука! Време е да ги потврдиме кликачките способности и да освоиме голем број на поени. Потребни ви се само брзи прсти и желба за забава. ДА ПОЧНЕМЕ

СТРАНА 2 ОД 5


Анкета

Dali?
Jana9

Dali ste licnost sto docni?

Da (25%)

Ne (75%)


Број на сите гласови: 4

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!