|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Добитници на награди ЛИНО - среда

Редакција Рингераја, 18.3.2016
Кои корисници имаа најдобра меморија и освоија најмногу поени во среда?
Клучни зборови:

image
/11


 

Среда, 16.03.2016 година

 

 

1

 

I награда - Лино пакет + Лино мече + Лино ќебенце

 

1.svetle76

9585

 

 

1

 

II награда - Лино пакет + Лино мече

 

2.Аничка

7730

 

 

2

 

III награда - Лино пакет

 

3.emceemce

5555

 

 

ЧЕСТИТКИ!!!

 

 

 

 


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Хуманитарната акција на Софија Петковска з...
Збирката "Снежни стихови" е распродадена, а донациите се однесени во Дневниот центар за деца на улица во Скопје
3
Имунобор Кидс Сируп
Имунобор Кидс Сируп е наменет за да ја помогне функцијата на имуниот систем кај деца со склоност кон чести бактериски, в...
3
Рингераја - приказна за нашето семејство!
Рингераја е повеќе од медиум, Рингераја е пријател, Рингераја е советник, Рингераја е рамо за плачење, Рингераја е помош...
2
Соработка со Рингераја
Отворени сме за соработка, доколку сте заинтересирани Ве повикуваме да не исконтактирате.
2
Анкета

/
Jana9

Dali cuvate macka?

Da (0%)

Ne (100%)


Број на сите гласови: 1

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!