|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Слатко девојче експресно ја смири својата сестра!

Редакција Рингераја, 22.1.2014
Кога поголемата сестра Џесика за прв пат ја сретна својата новородена сестра, се случи нешто преслатко. Малата Ванеса почна да плаче, а Џесика ја убеди дека се чувствува добро. Постарите сестри се дар од Бога!
Клучни зборови:

/11


 

 

Преслатко!

 

 

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Кога секојдневната навика e забава за најм...
Секојдневната рутина на миење раце и лице ќе стане забавна навика за најмилите и сето тоа придружено со еден многу препо...
3
Лино Стар пелени за деца
Кожата на бебето е многу нежна, тенка и чувствителна. Правилната нега на кожата е многу важна за здравјето, затоа таа тр...
3
Мајчиното млеко и предвреме родено бебе
Докосахексеноичната киселина (DHA) – омега3 –масна киселина која се наоѓа во мајчиното млеко е од суштинско значење за ...
3
Оброк од житарки
Идеални за почеток на прихранувањето! Содржи пробиотици – корисни бифидобактерии кои го штитат организмот и го зајакнува...
3
Анкета

Сезони.
Admin

Во која сезона е родено вашето дете?