|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Новинарската двојка од Сител доби ќеркичка!

Редакција Рингераја, 6.9.2012
Ги помните Александар Спасовски и Славица Арсова кои го рекоа судбоносното ДА во живо на ТВ Сител? Синоќа станаа родители!

image
/11


 

 

Новинарката и уредничка во телевизија Сител Славица Арсова, доцна синоќа се породи на Клиниката за гинекологија во Скопје.

Ќеркичката Мила и гордата мајка се чувствуваат одлично, јави таткото и колега во Сител Александар Спасовски.

Славица и Александар се венчаа годинава во април месец.

-Семејството Спасовски доби нов член тежок 3 280 грама, напиша Александар на својот фејсбук профил.

 

ЧЕСТИТКИ ОД РЕДАКЦИЈАТА НА РИНГЕРАЈА!

Рецепти за први оброци на бебето
После 17-тата недела, односно после наполнети 4 месеци од животот, време е за воведување на нови намирници и дополнителн...
23
Зелен чај - подобар и од најдобрите
Зелен чај сите сте пробале некои велат дека е вкусен други дека не, но дали тој е навистина толку корисен или е само мин...
4
Прескокнување на срцето - Екстрасистоли
На многумина од нас сигурно ни се има случено некогаш да почувствуваме како срцето да ни прескокнува или пак како да ни ...
4
Како да го избањате бебето правилно?
Во ова видео, објаснето е чекор по чекор како да го бањате бебето правилно
3


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Забременување
SweetyPie

За забременување ми помогна:

Чај од вирак (22%)

Чај од мачина трева (12%)

Женски чај Херба Стој. (12%)

Репепт со вино и рен (3%)

Друго (52%)


Број на сите гласови: 93

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!