|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Новак Ѓоковиќ ќе стане татко

Редакција Рингераја, 29.4.2014
Најдобриот српски тенисер Новак Ѓоковиќ објави дека наскоро ќе стане татко, бидејќи неговата вереница Јелена Ристиќ е бремена
Клучни зборови:

image
/11


 

– Драги мои пријатели, со мене проживеавте многу убави и тешки моменти во кариерата. Не можам да бидам посреќен бидејќи имам здравје, љубов и Бог ме благословил радосно со својата Јелена да очекуваме нов член на семејството, напиша Ѓоковиќ на Твитер и на Фејсбук.

Минатата година тој се вери со својата долгогодишна девојка Јелена, а свадбата ќе биде ова лето.

 

Честитки!

Вообичаени прегледи и анализи во бременоста
Пред Вас е список на вообичаени прегледи и анализи во бременоста, како и приближниот период кога треба да се направат.
4
Суровата вистина за царскиот рез
Замислете да ве испратат на некоја обична операција и по излегувањето од сала да ве пречекаат со мало бебе и да ви кажат...
4
Бременоста и летните горештини
Горештините не се воопшто пријатни за повеќето луѓе и особено за бремените жени. Еве неколку совети, кои ќе им помогнат ...
3
Спонтан абортус: Невидливиот ластар на та...
Да се биде исполнет со живот е нешто. Да се биде бремена со малечкото чудо на науката и природата во стомакот е убаво. ...
3


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

ime za kerkicka
BARBARITA

koe da go izbereme za nasata kerkicka

meri (8%)

irene (4%)

anna (26%)

ivona (21%)

sara (24%)

gloria (16%)


Број на сите гласови: 177

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!