|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Го вртиме и последниот лист на 2020, а на него блеска...

image

Да ни ги стопли ладните ноемвриски денови, силно нека блеска оваа ноемвриска ѕвезда

image

Нова страна за нова ѕвездичка. Цел октомври ќе ни блеска ѕвездата...

image

Вртиме нов лист во бебе календарот, а на ред е СЕПТЕМВРИ

image

Во оваа тивка ноќ, нека свети силно на небото нашата единствена јулска ѕвезда

image

Дојде моментот да блесне и втората ѕвезда на небото на Рингераја, ѕвездата на месец ФЕВРУАРИ

image

На небото на Рингераја вечерва блеснува првата ѕвезда. Нека новата 2021 му донесе многу здравје, многу радост и среќа, многу насмевки и среќни денови со родителите. Оваа ѕвездичка, овој херој, сите го познаваат и сакаат! ЅВЕЗДА на јануари еее...

image

Дружбата ќе се одржи утре (сабота 21.12.2019 година) во игротека Habyland со адреса Спортски центар "Борис Трајковски" бул. "8ми Септември" бб Скопје од 12 часот - 13:30 часот.

image

Го вртиме и последниот лист на 2020, а на него блеска...

image

Да ни ги стопли ладните ноемвриски денови, силно нека блеска оваа ноемвриска ѕвезда

СТРАНА 1 ОД 3


Анкета

Големината на градите по доењето.
пеперутка16

Дали вашите гради останале исти по доењето или се помали/поголеми од пред бременоста и доењето?