|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Најактивните форумџии на Рингераја.мк во периодот од 10.ноември - 11.декември добиваат пакет производи од Саносан

image

Најактивните форумџии на Рингераја.мк во периодот од 8.октомври - 9.ноември добиваат пакет производи од Саносан

image

Најактивните форумџии на Рингераја.мк во периодот од 8.септември - 7.октомври добиваат пакет производи од Саносан

image

Саносан го по втор пат го награди најдобриот форумџија на Рингераја.мк изминатиов месец

ПР ТЕКСТОВИ

Фонд на подароци на Саносан

Автор: Редакција Рингераја | 27.11.2013
image

Подароците се тука, останува уште да се распределат на најдобрите форумџии во месеците октомври/ноември/декември. Има сеуште време - пишувајте ни!

image

Бидете активни на Рингераја.мк и добијте подарок! САНОСАН доделува пакет производи и подароци за најактивниот форумџија во ноември/декември

image

Кој наш член имаше најмногу постови на форумите на Рингераја.мк?

image

Бидете активни на Рингераја.мк и добијте подарок! САНОСАН доделува подароци за најактивните форумџии во ноември/декември

image

Божествената моќ на природата отсекогаш била инспирација за развој на Саносан производите. Природата, традицијата а со тоа и благосостојбата се најважни фактори за чувствителната кожа на мајките и бебињата

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

машки имиња
kate18

кое име повеќе ви се допаѓа

Дамјан (48%)

Давид (52%)


Број на сите гласови: 173

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!