|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Видео: Еден ден од животот на секоја мајка

Автор: Редакција Рингераја | 28.10.2021
image

Ни се допаѓа како во ова видео е прикажано колку многу обврски се вклопуваат во денот на една мајка. СИГУРНО ќе помислите дека некој го снимал вашиот ден! Погледнете

Видео: Како изгледа мајчиното млеко под микроскоп?

Автор: Редакција Рингераја | 7.8.2020
image

Фасцинантно видео на една капка мајчино млеко под микроскоп го воодушеви светот

Иден татко се онесвести за време на породувањето

Автор: Редакција Рингераја | 12.7.2019
image

Иден татко го насмеа цел интернет: помина 10 часа во породилна сала, но кога жена му почна да се породува тој се онесвести

Видео: Доење со термална камера

Автор: Редакција Рингераја | 17.5.2019
image

Еден татко направил единствено видео кое ја прикажува топлината која настанува во градите на неговата сопруга додека го дои бебето

Видео: Еве како изгледа вистинската љубов

Автор: Редакција Рингераја | 24.4.2017
image

Видео од мајка и нејзиното бебе растопува срца низ светот

Како гледаат бебињата од првиот ден до 12 месеци

Автор: Редакција Рингераја | 20.1.2017
image

Фантастичен гиф кој покажува како гледаат бебињата од првиот ден до 12 месеци

Татко ги растопи срцата со песна за ќерката

Автор: Редакција Рингераја | 6.10.2015
image

Добивањето на дете буди нови чувства во човекот, но и го инспирира на многу повеќе отколку што сонувал. Во тоа се увери 29-годишниот Matt Finch од Велика Британија кој во момент на креативност испеа приспивна песна за ќерката

Шшшшшш...мојата мамичка спие

Автор: Редакција Рингераја | 25.3.2015
image

Независно дали работите или не, вие секојдневно се жртвувате за вашите деца. Во ова прекрасно видео, едно дете раскажува што се прави неговата мајка за него и низ неговите очи можеме да видиме колку време, посветеност и љубов има во се што прави мама

Скриена камера: Близнаци го надмудрија татко си!

Автор: Редакција Рингераја | 24.3.2015
image

Снимката која ќе ја видите е изненадувачка и пресмешна! Снимено е што се случува кога таткото ќе влезе во собата, во која близнаците наводно спијат. Реагираат толку брзо, што ќе го разубават вашиот ден

Видео: Мамо, може да те прекинам?

Автор: Редакција Рингераја | 5.3.2015
image

Никогаш не ми беше јасно како мајките на мали бебиња успеваат да работат од дома. Ова видео го објаснува тоа. Уште едно реално-комично видео на Естер Андерсон. Уживајте!

СТРАНА 1 ОД 7


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?