|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

10 најчитани статии во 2013 година

Автор: Редакција Рингераја | 1.1.2014
image

Што најмногу им го привлекуваше вниманието на читателите на Рингераја.мк во 2013 година?

СРЕЌНА НОВА 2014 ГОДИНА

Автор: Редакција Рингераја | 31.12.2013
image

Нека ви се расипат плановите, но НЕКА ВИ СЕ ИСПОЛНАТ СИТЕ ЖЕЛБИ, копнежи и страсти...сето она што од сушноста ви доаѓа! Среќни Новогодишни и Божиќни празници!

Дружбата Мама`с - Рингераја помина одлично!

Автор: Редакција Рингераја | 23.12.2013
image

Имавме магична дружба со децата од здружението Во Мојот Свет, деца кои имаат аутизам.Ни подарија незаборавни моменти, а Мама'с нив им подари пакети производи

Избрани се најкреативните фотографии на Mama`s

Автор: Редакција Рингераја | 17.12.2013
image

Со помош на Вашите гласови, избрани се петте најкреативни фотографии, кои учествуваа во играта на подароци на Mama's. Погледнете кои се добитниците на пакети од Mama's

Кој е најфорумџија на Рингераја изминатиов месец?

Автор: Редакција Рингераја | 10.12.2013
image

Саносан го по втор пат го награди најдобриот форумџија на Рингераја.мк изминатиов месец

Гласајте за најкреативната фотографија на Mama`s

Автор: Редакција Рингераја | 7.12.2013
image

Четиринаесет креативци ни испратија свои фотографии за креативното катче на Mama's кујната. Гласајте за најдобрата фотографија

Подароци од Саносан за најдобриот форумџија!

Автор: Редакција Рингераја | 8.11.2013
image

Бидете активни на Рингераја.мк и добијте подарок! САНОСАН доделува пакет производи и подароци за најактивниот форумџија во ноември/декември

Кој е најфорумџија на Рингераја изминатиов месец?

Автор: Редакција Рингераја | 8.11.2013
image

Кој наш член имаше најмногу постови на форумите на Рингераја.мк?

Подароци од Саносан за најдобриот форумџија!

Автор: Редакција Рингераја | 10.11.2014
image

Бидете активни на Рингераја.мк и добијте подарок! САНОСАН доделува подароци за најактивните форумџии во ноември/декември

Забавна дружба со Рингераја и Винчини

Автор: Редакција Рингераја | 20.9.2013
image

Ве покануваме на незаборавна дружба во сабота, 28 септември во 11 часот, во игротека Тиквичка. Поминете забавно претпладне со кравичката Алми, аниматорите од игротеката Тиквичка и слатките производи на Винчини

СТРАНА 6 ОД 15


Анкета

Доење.
пеперутка16

Колку долго доеше?