|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Празникот со кој ја почитуваме жената, неслучајно е во март. Неслучајно е во рана пролет, кога се што е најубаво, повторно се појавува на светот...

image
/11


 

 

Честитката за осми март може да биде само една – Никогаш не заборавајте колку сте посебни!

 

1


Запомнете дека вие сте тие кои даруваат живот, вие сте тие кои ја даваат смислата на животот.

 

1


Не заборавајте дека заради вашата убавина трепери машкиот свет, а вашата рака е таа која го расне човештвото.

 

1


Не заборавајте дека дарувајќи живот ги озарувате лицата на сите да расцветаат како првите убави цвеќиња во март.

 

1


Не заборавајте дека нема поубава жена од гордата и силна жена!

 

1

 


СРЕЌЕН ПРАЗНИК!

 

 

 

1

 


И вашето дете не јаде? Како да го подобрит...
Родителите често се жалат на намален апетит кај своите деца. Рингераја.мк ви ги објаснува можните причини за губење на а...
38
Елена Наумовска: Ја тргнав цуцлата и детет...
Искуство на нашата драга @mother.of.three.daughters
10
Зошто децата седат, молчат и се плашат од ...
Др. Ранко Рајовиќ предупредува
4
Табела за раст на деца
Постои табела која може да ви помогне да утврдите дали детето нормално расте и се развива според тоа на која возраст е в...
4


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Храна
детенце

Во бременоста најмногу сакавте да јадете?

Слатко (20%)

Кисело (0%)

И двете (0%)

Се сакав да јадам (80%)


Број на сите гласови: 10

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!