|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Спорт - кој и кога?  
[Страница: 2 3 ]
63 Боцко 32600 29.9., 18.14
sandriana RR
 
Zumba Fitness  
[Страница: 2 ]
29 vezilka RR 23199 2.10., 01.18
Melanija RR
Како деца игравме...  
[Страница: 2 3 ]
72 Еца 23855 25.11., 21.40
Ki4iko
Пливање   5 Felly RR 11425 11.7., 20.15
niki
Вежби во домот  
[Страница: 2 ]
28 vesna_kr 19038 26.1., 19.50
Mimi33
Фит Камп   13 sandriana RR 10888 29.8., 17.27
Bethany RR
Сакам базен!!!  
[Страница: 2 ]
44 mami 24747 13.6., 15.22
AnMari
Вежби според крвна група   4 mami 11887 17.1., 16.00
Mihaela 2010
Ролање   3 vezilka RR 10194 13.12., 16.49
Beatris RR
Скијање   1 Pepelaska * 10398 4.11., 22.28
Bilence2
пилатес   13 mami 13019 30.4., 20.41
mami 3.
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Dali se nervirate koga nekoj ve napaga ili provocira na forumov?
babyblue

prethodnata anketa mi bese za izbor od dve iminja koe od niv e POUBAVO a edna RR-ka napisala nitu edno, pa edno od tie dve iminja e imeto na sin mi. Neli forumov e za poddrska?

Da, i vednas sakam da vratam so komentar (26%)

Da, no ne se zamaram (45%)

Ne (30%)


Број на сите гласови: 74

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!